RTX 4060 Ti'lı sistem için monitör önerisi

Bütçe
6000

Peyk

Yoctopat
Daha fazla  
İyi akşamlar,

Evde RTX 4060 Ti 16 GB ekran kartlı kasa var. Buna uygun monitör aramaktayız. Malum ekonomi belimizi büküyor. Oyun olarak PUBG, Valorant ve çokça da Sims4 oynuyoruz.
Maksimum 6000 - 6500TL monitör tavsiyeniz var mıdır? Aklınıza gelirse de klavye ve mouse 🙄

Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Klavye ve mouse için bütçeniz nedir maksimum?

Bütçenizi bilmiyorum fakat bu modelleri öneririm.

Çok teşekkür ederim. Monitör mutlaka inceleyeceğim, hoşuma gitti.
Mouse ve klavye güya uygun fiyata beyaz bakıyordum. Önemli olan ama num lock olması benim için 🙄 Mouse gayet güzel, bir de beyaz klavye bulabilirsem..

Çok teşekkür ederim. Monitör mutlaka inceleyeceğim, hoşuma gitti.
Mouse ve klavye güya uygun fiyata beyaz bakıyordum. Önemli olan ama NumLock olması benim için 🙄 mouse gayet güzel, bir de beyaz klavye bulabilirsem.

O zaman buna bir bakın derim HP kadar kaliteli değil Switch'leri falan ama madem beyaz istiyorsunuz buyurun.

Atmış olduğum monitör 6K TL bütçede gayet iyidir alabilirsiniz klavyeler ve mouse da öyle.

Hayırlı olsun. İyi geceler.

evet, monitörü sepete koydum 😊. Çok teşekkürler. Gönül isterdi onu da beyaz ama yok. Son olarak bir şey sormak istiyorum. Şimdilik bu klavye ve mouse alsam, sanırım çok zorlamaz.

Ağustosta yurtdışına gidicem oradan kendime daha iyisini alıp, çocuklara bunu paslarım diye düşündüm.

Evet, monitörü sepete koydum 😊. Çok teşekkürler. Gönül isterdi onu da beyaz ama yok. Son olarak bir şey sormak istiyorum. Şimdilik bu klavye ve mouse alsam, sanırım çok zorlamaz.

Ağustos'ta yurt dışına gideceğim oradan kendime daha iyisini alıp, çocuklara bunu paslarım diye düşündüm.

İkisi de kötü modeller hocam sırf beyaz diye iyi olmuyor maalesef beyaz mouse olarak HyperX PulseFire Haste bakabilirsiniz. Klavye olarak da ak871.

Yeni konular

Geri
Yukarı