Çözüldü RTX 4060 voltaj %0 gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanBitim

Centipat
Daha fazla  
PC'yi yeni aldım ve böyle bir şey var. Ekran kartını taktığımda tık sesi de gelmemişti zor çalıştırmıştım. Forza harizon motorsportta düşük ayarlarda bile 60 FPS alamadım başka oyunlarda da aynı gösteriyor. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    558,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Denediniz mi hocam.

Durumlar nedir hocam.

Denediniz mi hocam.

Durumlar nedir hocam.

Hocam dün ban yediğimden yazamadım denedim performansa bayağı artış oldu ilk fotoğraftaki DLSS Ultra en düşük ayarlarda 2. si ise DLSS Ultra kalite en yüksek ayarlarda çekildi fakat hala 0W çekiyor diyor muhtemelen bir hata var servise gerimi götüreyim? Ekran kartını son kez çıkar tak denesem mi?

Hocam dün ban yediğimden yazamadım denedim performansa bayağı artış oldu ilk fotoğraftaki DLSS Ultra en düşük ayarlarda 2. si ise DLSS Ultra kalite en yüksek ayarlarda çekildi fakat hala 0W çekiyor diyor muhtemelen bir hata var servise gerimi götüreyim? Ekran kartını son kez çıkar tak denesem mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 18

Hayır o bug zaten, baktığım kadarıyla 60 FPS'i zor alırken şu an 100 FPS civarlarında alıyorsunuz sorununuz çözülmüştür o 0 wat şeysi bug, işinize yaradıysa cevabımı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim🤗

@Murat Salmanow bug değil, sync ayarı açık olduğundan 60 FPS sabit. Ayarlarda SYNC şeylerini kapatırsa düzelir.

Hayır o bug zaten, baktığım kadarıyla 60 FPS'i zor alırken şu an 100 FPS civarlarında alıyorsunuz sorununuz çözülmüştür o 0 wat şeysi bug, işinize yaradıysa cevabımı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim🤗

Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için sayenizde normal Forza 5 IDE Full ayarlarda 144 FPS alıyorum fakat bir sorum var sizce MSI Afterburner'dan o ayarları daha da yükseltmeli miyim? Ekran kartı hala o kadar sıcak değil. Bir de nasıl çözüldüyü işaretleyebilirim söylerseniz sizin içinde en iyisi olur.

Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için sayenizde normal Forza 5 IDE Full ayarlarda 144 FPS alıyorum fakat bir sorum var sizce MSI Afterburner'dan o ayarları daha da yükseltmeli miyim? Ekran kartı hala o kadar sıcak değil. Bir de nasıl çözüldüyü işaretleyebilirim söylerseniz sizin içinde en iyisi olur.

1697558747227.png

Önce rapora basın.

1697558830145.png

Ardından çözümü işaretleyip daha fazla bilgiye bu tarz bir şey yazın "bu cevap problemimi tamamen çözdü, çözüm olarak işaretlenmesini istiyorum."

Şimdi dediğinize gelirsek evet daha da yükseltebilirsiniz sıcaklık 70 - 75 derecesine kadar yükseltme yapabilirsiniz, kendiniz yapsanız da olur fakat bence YouTube'dan bakın bu da örnek video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuzu çözeceğimi söylemiştim iyi akşamlar diliyorum kendinize iyi bakın.

Dosya Ekleri

• 1697558801467.png
    1697558801467.png
    65,3 KB · Görüntüleme: 10
@Murat Salmanow bug değil, Sync ayarı açık olduğundan 60 FPS sabit. Ayarlarda Sync şeylerini kapatırsa düzelir.

Eki Görüntüle 1980924

Önce rapora basın.

Eki Görüntüle 1980926

Ardından çözümü işaretleyip daha fazla bilgiye bu tarz bir şey yazın "bu cevap problemimi tamamen çözdü, çözüm olarak işaretlenmesini istiyorum."

Şimdi dediğinize gelirsek evet daha da yükseltebilirsiniz sıcaklık 70 - 75 derecesine kadar yükseltme yapabilirsiniz, kendiniz yapsanız da olur fakat bence YouTube'dan bakın bu da örnek video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuzu çözeceğimi söylemiştim iyi akşamlar diliyorum kendinize iyi bakın.

Hocam çok teşekkürler tekrardan yardımınız için. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı