Çözüldü RTX 4060 voltaj %0 gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanBitim

Centipat
Daha fazla  
PC'yi yeni aldım ve böyle bir şey var. Ekran kartını taktığımda tık sesi de gelmemişti zor çalıştırmıştım. Forza harizon motorsportta düşük ayarlarda bile 60 FPS alamadım başka oyunlarda da aynı gösteriyor. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    558,1 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının güç bağlantısını yeniden yapın.

Kullanımları kontrol edin.

Ve grafikleri yükseltmeyi deneyin, kullanımlar azsa çoğalacak hem de.
Ekran kartının 0 watt çekmesi imkansız. İşlemcinizde dahili grafik birimi var mı? Onu kullanıyor da olabilir.

Kullanımları kontrol edin.

Ve grafikleri yükseltmeyi deneyin, kullanımlar azsa çoğalacak hem de.

Grafikleri yükseltinec biraz daha yükseliyor DLSS en iyi kalitede biraz daha iyi FPS alıyor en iyi performansta daha kötü.

Şimdi farkettim pardon hocam, kullanımlar baya yüksek. Ya ekran kartına güç kablosu takılı değil ve anakart sizi engellemedi, ya da voltaj ayarı yapmanız gerekiyor Afterburner ile.
hocam sorunlu değilmidir o baktımda afterburnerdan ordada 0 gösteriyo

@FurkanBitim hocam oradaki 0 normal ayarlar, diğer ayarlarla beraber olarak overclock yapın, hafif hafif verin hepsinden. Eğer ekran giderse Win+CTRL+Shift+b yapıp sistemi yeniden başlatın ve de güç kablolarını kontrol edin, olası bir darboğaz yoksa bir sorun var.

MSI Afterburner yükleyip ekran görüntüsü atar mısınız?

Buytun hocam.

Şimdi farkettim pardon hocam, kullanımlar baya yüksek. Ya ekran kartına güç kablosu takılı değil ve anakart sizi engellemedi, ya da voltaj ayarı yapmanız gerekiyor Afterburner ile.
Hocam diğer kabloya taksam ne olur

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    349,7 KB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı