Çözüldü RTX 4060 Warzone'da en yüksek ayarlarla 130 FPS normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

m4tehan

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
MSI Ventus 2x rtx 4060
Anakart
MSI
İşlemci
i5-12400F
Selam, Warzone yükledim ayarların hepsi en yüksek 130 FPS alıyorum, iyi mi sizce?

Çözüm
Hocam ilk steamden warzome 3 indirdim 70 gb sonra uygulamayı açtım mw2 mw3 çıktı birde warzome çıktı warzome 10 gb di onu indirdim bu kaçıncı oyun şimdi
Hocam tek bir Warzone oyunu var zaten. Normal FPS değerleri alıyorsun.
Hocam sizin rtx 4060 da gölgeler falan tırtıklı mı
Hocam bunların kart ile fazla alakası olmuyor dlss açık 1080p görüntü ile gölgelerde tırtıklanma olabilir monitör ilede alakalı olabilir.Siz shader indirmeden oynamayın demiştiniz dropda olmuyormuş internetten baktım indirirsem bakarım.Bu arada sizin sistem çoğu oyun fps drop yapıyorsa sürücü güncelleyin ve ram mhz bakın adamlar
Rtx 2060 kullanıyor drop yemiyor sıkıntı değil.Bendr Warzone sıkıntılıydı oda shader indirmemiştim sizin dediklerinizden ve izlediğim videolardan anladım.

Hocam bunların kart ile fazla alakası olmuyor dlss açık 1080p görüntü ile gölgelerde tırtıklanma olabilir monitör ilede alakalı olabilir.Siz shader indirmeden oynamayın demiştiniz dropda olmuyormuş internetten baktım indirirsem bakarım.Bu arada sizin sistem çoğu oyun fps drop yapıyorsa sürücü güncelleyin ve ram mhz bakın adamlar
Rtx 2060 kullanıyor drop yemiyor sıkıntı değil.Bendr Warzone sıkıntılıydı oda shader indirmemiştim sizin dediklerinizden ve izlediğim videolardan anladım.
Hocam, pc yi degistiricem

Degistiricem yenisiyle
Aynı sistemi mi?

Degistiricem yenisiyle
Hocam sizde sıkıntı olabilir çünkü rtx2060 ile bf5 drop yemiyor 2k ile oynamıyorsunuz darboğazda yok coil whine sıkıntınızda varmış sadece ekran kartı odaklanmayın belki başka yerlerdede sıkıntı olabilir.Ben goat v3 almıştım 16kya zamanında.Hafif droplar 4060 veya başka kartlar için normaldir fakat fazla olması kesinlikle normal değil bu arada oynadığınız oyunlards optimizasyon özürlü dlls 3 ile çıkan oyunlar bizi rahatlatır belki

Geri
Yukarı