RTX 4070 sistemde Red Dead Redemption 2 grafik ayarları nasıl olmalı?

Arkadaşlar RTX 4070 ve Ryzen 5 5600 sisteme sahibim, RDR2 için düzgün ayarı bir türlü bulamadım. Bazen çok bulanık, bazen ise çok kasıyor oyunu hem güzel gözüktürecek hem de kasmayacak bir ayar öneriniz var mıdır?

Hocam benim konuya yazmışsınız ayarlarımı atayım yaklaşık 60 70 FPS civarı gibi eğer daha yüksek FPS isterseniz çözünürlük ölçeklendirmeyi 1.25 yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• image.1.png
    image.1.png
    672,8 KB · Görüntüleme: 38
  • image.2.png
    image.2.png
    678,5 KB · Görüntüleme: 22
  • image.3.png
    image.3.png
    655,6 KB · Görüntüleme: 19
  • image.4.png
    image.4.png
    672,9 KB · Görüntüleme: 33
ReShade'de kullanabilirsin oyunun kendi görüntüsü renk açısından çok soluk bence. Onun dışında ben RX 6600 ve i7 9700F kullanıyorum her şey ultrada iken sabit 40 FPS ile 50 FPS arası alıyorum 1080p de. Bana kasıyormuş gibi gelmiyor ama sizi bilmem. Bence fulleyin gitsin bütün her şeyi.

ReShade'de kullanabilirsin oyunun kendi görüntüsü renk açısından çok soluk bence. Onun dışında ben RX 6600 ve i7 9700F kullanıyorum her şey ultrada iken sabit 40 FPS ile 50 FPS arası alıyorum 1080p de. Bana kasıyormuş gibi gelmiyor ama sizi bilmem. Bence fulleyin gitsin bütün her şeyi.

Hocam kasmıyor ama güzelde durmuyor, bazı arkadaşlar ekran görüntüsü atıyor oyun gerçek gibi, ama sistemi benimkinden daha düşük.

Hocam kasmıyor ama güzelde durmuyor, bazı arkadaşlar ekran görüntüsü atıyor oyun gerçek gibi, ama sistemi benimkinden daha düşük.
Dediğim gibi reshade kullanabilirsiniz yani.

Dosya Ekleri

• ReShade Kapalı.png
    ReShade Kapalı.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 40
  • ReShade Açık.png
    ReShade Açık.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı