RTX 4070 Ti ile VGA tüplü monitör görüntü vermiyor

Tr Prime Gamer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 6 ay önce RTX 4070 Ti ve 2K monitör aldım ikisinde de bir sorun yoktu ama edit ile uğraşırken çok Alt Tab yaptığımı fark ettim ve ikinci bir monitör almaya karar verdim.
Bir yerden çalışan bir tüplü Samsung model monitör buldum.
VGA girişini kasaya taktığım zaman monitör ekran vermedi ve sadece ışıkları yanıp söndü.
VGA girişli eski bir laptopa taktığım zaman ise 2. bir ekran yerine görüntü masaüstünü kopyaladı.
Sizce sorunu nerede yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 6 ay önce RTX 4070 Ti ve 2K monitör aldım ikisinde de bir sorun yoktu ama edit ile uğraşırken çok Alt Tab yaptığımı fark ettim ve ikinci bir monitör almaya karar verdim.
Bir yerden çalışan bir tüplü Samsung model monitör buldum.
VGA girişini kasaya taktığım zaman monitör ekran vermedi ve sadece ışıkları yanıp söndü.
VGA girişli eski bir laptopa taktığım zaman ise 2. bir ekran yerine görüntü masaüstünü kopyaladı.
Sizce sorunu nerede yaptım?
Tüplü yerine ofis monitörlerinden alabilirdiniz. Monitör bozuk. Laptopta ekranı kopyalamasının sebebi Windows'tan kaynaklı. Windows + P yaparak 2.Monitörün davranışını seçebiliyorsunuz.

1709368954628.png

Tüplü yerine ofis monitörlerinden alabilirdiniz. Monitör bozuk. Laptopta ekranı kopyalamasının sebebi Windows'tan kaynaklı. Windows + p yaparak 2.monitörün davranışını seçebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2130568

Hocam satın aldığımı belirtmedim buldum dedim en ucuz 1000TL monitör oda kötü bunu tercih ederim zaten 60 TL bir çevirici aldım mı başka bir şey kalmaz.

Hocam satın aldığımı belirtmedim buldum dedim en ucuz 1000TL monitör oda kötü bunu tercih ederim zaten 60 TL bir çevirici aldım mı başka bir şey kalmaz.
2.El alın o zaman? 1000 TL vermek zorunda olduğunuzu kim söyledi ki? Dönüştürücü de sorun olsaydı laptoptan görüntü almazdın zaten.

2.el alın o zaman? 1000 TL vermek zorunda olduğunuzu kim söyledi ki? Dönüştürücü de sorun olsaydı laptoptan görüntü almazdın zaten.

Hocam zaten ikinci el iyi bir monitör arayışındaydım ancak fiyatlar 600 700 olunca gerek duymadım 50 TL dönüştürücü alıp işimize bakmak daha mantıklı değil mi?

Hocam zaten ikinci el iyi bir monitör arayışındaydım ancak fiyatlar 600 700 olunca gerek duymadım 50 TL dönüştürücü alıp işimize bakmak daha mantıklı değil mi?
Tüplü monitör için değil. Zaten alt tab çek daha iyi çünkü tüplü monitörün vereceği performans çok düşüktür. 600 700 çok pahalı değil ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı