RTX 4070 Ti Super ekran kartı 4K için yeterli mi?

Spamladığımı nereden uydurdun o mesajı sildim :/
Ayrıca ne yazacağımı sana soracak değilim dostum ve sıvı soğutma şu anda en iyi soğutmalardan bir tanesi fikrim seni ilgilendirmez.

Dostum o mesajı düzenledim diyorum git oku spamlama falan yok ayrıca görür np ama ben fikrimi söyledim.

Dostum senin fikrin sıvı soğutucu olabilir ama şu anda kule tipi soğutucu almak çok daha mantıklı sıvı soğutucu artık şova kaçırıyor işi. Ayrıca sen mesaj silemezsin.

i5 14400F / Galax GeForce RTX 4080 st 1 Click OC 16 GB.​

Bunun ile değiştirsem?​

Yeterli olur.

Spamladığımı nerden uydurdun o mesajı sildim :/
Ayrıca ne yazacağımı sana soracak değilim dostum ve sıvı soğutma şuanda en iyi soğutmalardan bir tanesi fikrim seni ilgilendirmez.

dostum o mesajı düzenledim diyorum git oku spamlama falan yok ayrıca görür np ama ben fikrimi söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesajını silemezsin. Moderatörler silebilir sadece. Noctua NH-D15 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Şu hava soğutucunun soğutamayacağı işlemci yok şuan. Sıvı soğutmaların bakımları da çok uğraştırıcı üstelik.
Düzenledim mesajı silmedim ve 4k'lık sistem istiyorsa iyi ekipmanlar seçmesi lazım ekipmanları zaten iyi tek eksik birazdaha eklemesi lazım ve biraz para daha ekliyip iyi bir soğutma yapmasının zararını göremedim? Demek istediğim şey ilerde sisteme ekipman eklerse rahat etsin. Çok mükemmel birşey eklemesinede gerek yok sistemi rahatsa sıkıntı olmaz.

Düzenledim mesajı silmedim ve 4k'lık sistem istiyorsa iyi ekipmanlar seçmesi lazım ekipmanları zaten iyi tek eksik birazdaha eklemesi lazım ve biraz para daha ekliyip iyi bir soğutma yapmasının zararını göremedim? Demek istediğim şey ilerde sisteme ekipman eklerse rahat etsin. Çok mükemmel birşey eklemesinede gerek yok sistemi rahatsa sıkıntı olmaz.
Attığım o noctua varya. İşte o noctua 360mm'lik sıvı soğutmalardan bile daha iyi. İleride de şuan da soğutamayacağı hiç bir işlemci yok. Anlıyorum sıvı soğutma RGB falan ama bu demek değil ki sıvı soğutma aşırı iyi

Düzenledim mesajı silmedim ve 4K'lık sistem istiyorsa iyi ekipmanlar seçmesi lazım ekipmanları zaten iyi tek eksik biraz daha eklemesi lazım ve biraz para daha ekleyip iyi bir soğutma yapmasının zararını göremedim? Demek istediğim şey ileride sisteme ekipman eklerse rahat etsin. Çok mükemmel bir şey eklemesinede gerek yok sistemi rahatsa sıkıntı olmaz.

Dostum yukarıda atılan kule tipi canavar gibi bir şey bilgin olsun.

Attığım o noctua varya. İşte o noctua 360mm'lik sıvı soğutmalardan bile daha iyi. İleride de şuan da soğutamayacağı hiç bir işlemci yok. Anlıyorum sıvı soğutma RGB falan ama bu demek değil ki sıvı soğutma aşırı iyi
tamam onlada soğutabilir demek istediğim iyi bir soğutma seçsin ilerde rahat etsin neyini uzatıyom basit birşey.

Yeni konular

Geri
Yukarı