RTX 4070 Ti'lı sistem 60 FPS üstüne çıkmıyor

• Konuyu başlatan exc0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 218

exc0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kendime Ryzen 7 7800x3D RTX 4070 Ti MSI MAG X670e Tomahawk bir sistem topladım. Fakat oyunlarda 60 FPS ustu cikmiyor. Denedigim oyunlar The Last of Us, God of War, Witcher, Elden Ring, FC 24 bunun sıkıntısı nedir? Ne yapmam lazim?

Monitörünüzün 60Hz ayarlıdır, büyük ihtimal sizde dikey eşitlemeyi açmışsınızdır.

Merhaba kendime Ryzen 7 7800x3D RTX 4070 Ti MSI MAG X670e Tomahawk bir sistem topladım. Fakat oyunlarda 60 FPS ustu cikmiyor. Denedigim oyunlar The Last of Us, God of War, Witcher, Elden Ring, FC 24 bunun sıkıntısı nedir? Ne yapmam lazim?
Basit bir şey ama oyun ayarlarında FPS sınırlamayı kapatmamış olabilir misin?

Diğer oyunları bilemeyeceğim ama FC 24 ayarlarından dikey eşitlemeyi kapatın. Eğer orada FPS değerini değiştiremiyorsanız FC24'ün kalsöründe settings olması lazım onu not defteriyle açın Refresh rate yazan kısma monitorünüzün Hz değerini girin sonra kaydedin. Bende böyle çözülmüştü

FPS sınırlama açıktır, kapatın sorun düzelir. Bir de o sistemde 60Hz 1080p monitör kullanmayın lütfen.

FPS sınırlama açıktır, kapatın sorun düzelir. Bir de o sistemde 60Hz 1080p monitör kullanmayın lütfen.

ViewSonic VX2780-2K 27 1 ms QHD IPS monitör bu hocam.

Hepinize teşekkür ederim şu an dediklerinizi kontrol ediyorum buyuk ihtimal sıkıntı bende.

Geri
Yukarı