RTX 4070 vs RTX 4070 Super vs RX 7800 XT vs RX 6900 XT

Furmark testini biliyorum, haricinde başka hangi testleri yapmak gerek?
Kardeş tesk filan hikaye buradaki gençler biraz heyecanlı 6. Seri kartlarda sakın 2. Ele bulaşma işi bilen bir yakının varsa sor aynısını soyleyecektir. Testler o anki performansını verir bir işlem yapılmışmı kart tamirlimi bunu anlayamıyorsun ki ist da 2. El kartların hepsi sıkıntılı

Kardeş tesk filan hikaye buradaki gençler biraz heyecanlı 6. Seri kartlarda sakın 2. Ele bulaşma işi bilen bir yakının varsa sor aynısını soyleyecektir. Testler o anki performansını verir bir işlem yapılmışmı kart tamirlimi bunu anlayamıyorsun ki ist da 2. El kartların hepsi sıkıntılı

Ne kadar saçma şey. O zaman tüm ikinci el kartlarda sorun çıkmalı. Düzgün testler yapılırsa sorun çıkmaz.

ben 6 aydır rx 6900 xt kullanıyorum eylül de sarı siteden 9800+450 tl olarak aldım güvendiğim pc tamircisinde kontrol ettirip termal macunlarını 200 e değiştirttim saphire nitro oc versiyonu var sıcaklıklar 60 dereceyi geçmiyor ben biraz oc yaptım amd uygulamasından 70 derece bandında gayet memnunum piyasa da mining kartı var doğrudur kartı açtığında deforme olup olmadığını pas değilde şey oluyor kartlarda deforme vari param güvende ile alıp kontrol etmeni öneririm ama 0 almak istiyosan 1tl daha verip nitro serisi alabilirsin hem ekstra daha güçlü ve soğutması daha iyi rx 7800 xt için amd kartı alacaksan amd işlemci alman şart SAM için

Yeni konular

Geri
Yukarı