RTX 4070 vs RTX 4070 Super vs RX 7800 XT vs RX 6900 XT

Hocam bütçe ve şehir söylerseniz güzel ilanlar bulabiliriz. Ben İstanbul'da oturuyorum ve 12, 12.5k civarına bulunabiliyor. Mining ise zaten bilen birisi yaptıysa çok belli olmaz temiz çalışmış ise sıcaklık farkı da çok olmaz. En mantıklısı gidip test yapmak hocam eğer test sırasında sıcaklık anormal olarak çok yüksek çıkıyorsa muhtemelen mining yapılmıştır. Bazı mining yapan adamlar var normal karttan farkı bile olmuyor ama bazıları var kartın içinden geçiyor test yapmadan güvenmeyin derim.
İstanbul'dayım hocam. Sarı sitede favoriye aldığım bazı ilanlar var. Link vermek yasak mı bilmiyorum, size özel mesaj atıp kafama takılanları soracaktım ama gönderemiyorum sanırım.

İstanbul'dayım hocam. Sarı sitede favoriye aldığım bazı ilanlar var. Link vermek yasak mı bilmiyorum, size özel mesaj atıp kafama takılanları soracaktım ama gönderemiyorum sanırım.
Kardeşim sistemin hayırlı olsun. Ekran kartında sakın ola 2. Ele bulaşma çakallar da her türlü numara var üzülürsün sakın girme.
Amacın sadece oyunsa 7800xt aralarındaki en iyi fp olan ürün. 2 ayı geçti bende aynı karmaşanın içindeydim 7800xt tuf aldım 4k ultra akıyorum r5 7600xle 50 53 derecede kart 10 saat online😃 3 senede garanti veriyor asus askeri sınıf bir kart ve rtx 4080 tuf ile birebir aynı sogutma bloğuna sahip uzun yıllar tık demez götürür kolayda satarsın.

Kartın fotoları temizse param güvende ile alıp, 2 gün test ettikten sonra içine sinerse ödemeyi onaylarsın.

6900XT yaklaşık yarı fiyatına bulunmasına rağmen çok daha güçlü haberin olsun.
Eski kartlarda 2. Ele girilmez yorgun ve çoğu sıkıntılı. O sistemi topluyorsa verecek 10 lira fazla kafası rahat olacak. Işıl işlem görmüş chipset 15 gün çalışıyor bazen nasıl iade edeceksin. Aklın almayacağı çakallıklar dönüyor. 2. El kartları kimseye önerip hayal kırıklığına neden olmayın ahı kalır.

Eski kartlarda 2. Ele girilmez yorgun ve çoğu sıkıntılı.
Eski kartlar için katılıyorum ancak RX 6000 serisi eski değil, 2. elde gayet temiz kartlar bulunabiliyor.
Işıl işlem görmüş chipset 15 gün çalışıyor bazen nasıl iade edeceksin
Yarı fiyata aynı performansı almanın ufak bir bedeli, bir nevi kumar.
Lakin altında yüzlerde yorum olan güvenilir satıcılar var, 15 gün içinde kartı yanan biri olsaydı elbet yorum yapardı.
Aklın almayacağı çakallıklar dönüyor. 2. El kartları kimseye önerip hayal kırıklığına neden olmayın ahı kalır.
Evet farkındayım.
Ancak maalesef çıkar 10k daha ekle aynı performansı al kafan rahat olsun da diyemem.

2'ci el 6900 xt al geç; ben yaptım memnunum ama testini yap, kontrol et öyle al.

Link vermek yasak mı tam bilmiyorum ben yasak değil diye biliyordum ama siz böyle deyince içime bir kurt düştü.

Şu an sanırım 2.el riskine girmeyip halihazırda aştığım bütçeyi iyice zorlayarak sıfıra yönelme konusu daha ağır basıyor.
Testte bir şey çıkmayıp da sonrasında kart patlarsa hem iki kez masraf yapmış olacağım hem de canım sıkılacaktır. Sıfır kartta sorun olursa kafam rahat olur zaten garanti olacağı için.

Sıfır olarak 4070 Super > 7800 XT > 4070 sıralaması sanırım mantıklı olan. Bir süre kampanya vs kovalayayım.

Link vermek yasak mı tam bilmiyorum ben yasak değil diye biliyordum ama siz böyle deyince içime bir kurt düştü.
Link vermek yerine ne olur ne olmaz sarı site ilan numaralarını paylaşayayım hocam.

1154286199
1154842657
1154301582
1155135868

Şu an sanırım 2.el riskine girmeyip halihazırda aştığım bütçeyi iyice zorlayarak sıfıra yönelme konusu daha ağır basıyor.
Testte bir şey çıkmayıp da sonrasında kart patlarsa hem iki kez masraf yapmış olacağım hem de canım sıkılacaktır. Sıfır kartta sorun olursa kafam rahat olur zaten garanti olacağı için.

Sıfır olarak 4070 Super > 7800 XT > 4070 sıralaması sanırım mantıklı olan. Bir süre kampanya vs kovalayayım.

Link vermek yerine ne olur ne olmaz sarı site ilan numaralarını paylaşayayım hocam.

1154286199
1154842657
1154301582
1155135868

Düzgün bir kart bulursanız, düzgün testler yaparsanız hiçbir sorun olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı