RTX 4070 yerine ikinci el garantili RX 7800 alınır mı?

Sıfırdan dizeceğim.

AM4 almayın o zaman bekleyin ben size ucuz birkaç şey önereyim.
XPG Lancer Blade Siyah DDR5-6000Mhz CL30 16GB (1x16GB) Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2 tane şundan.
Bayağı uzun süre götürecek bir sisteminiz olur. 2025 Kasım'ı gibi son çıkacak olan AM5 neslinden alıp 3 sonraki neslin R7'sine güncellersiniz. X olmayan modelini kaldırabilecek bir anakart. Geleceğe güzel yatırım olur.

AM4 almayın o zaman bekleyin ben size ucuz birkaç şey önereyim.
XPG Lancer Blade Siyah DDR5-6000Mhz CL30 16GB (1x16GB) Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2 tane şundan.
Bayağı uzun süre götürecek bir sisteminiz olur. 2025 Kasım'ı gibi son çıkacak olan AM5 neslinden alıp 3 sonraki neslin R7'sine güncellersiniz. X olmayan modelini kaldırabilecek bir anakart. Geleceğe güzel yatırım olur.
Ryzen 7 7800x3d mi yoksa bunu mu alayım sizce hocam?

Ryzen 7 7800x3D mi yoksa bunu mu alayım sizce hocam?

Oyun performansı olarak 7800x3D tokat manyağı yapar, çıkacak paranız varsa daha ileri dönük olması amaçlı X3D alabilirsiniz ama bana kalırsa gerek yok. R7 7700 de gayet güzel ve tekli çekirdek skoru yüksek. Aradaki fiyat farkı az değil. Darboğaz yiyeceğini sanmam.
Linkini attığım anakart bu akşam maksimum 6000tl'den incehesap gaming gecesinde satışa çıkacak. Tavsiyem oradan o güzel fiyata alabilirsiniz.
1713546360593.png

Oyun performansı olarak 7800x3D tokat manyağı yapar, çıkacak paranız varsa daha ileri dönük olması amaçlı X3D alabilirsiniz ama bana kalırsa gerek yok. R7 7700 de gayet güzel ve tekli çekirdek skoru yüksek. Aradaki fiyat farkı az değil. Darboğaz yiyeceğini sanmam.
Linkini attığım anakart bu akşam maksimum 6000TL'den İncehesap Gaming gecesinde satışa çıkacak. Tavsiyem oradan o güzel fiyata alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2172970

Hocam R7 7700 için stok fan yeterli mi yoksa soğutucu önerir misiniz?

oyunlar için stok fan gayet yeterli ben kullandım stok fan ama render yada tam yük gerektircek işlerde tam performans vermeyebiliyor

gayet yeterli rgb li büyük fan çıkıyor içinden 5600 lere çıkan fandan değil gayet yetrli oluyor

Genelleme yaparak konuştum stok soğutucular genellikle yeterli gelmez eğer istisna bir durum varsa dediğiniz gibi olabilir.

Ama bildiğim kadarıyla tüm AMD işlemcilere aynı stok soğutucular geliyor

Hocam R7 7700 için stok fan yeterli mi yoksa soğutucu önerir misiniz?

Kış günü sizi yaza kadar idare eder ancak havalar ısınmaya başladı bugün alsanız sorun yaşayabilirsiniz. 1000-1200TL civarı bütçeniz varsa o paralardaki tüm soğutucular işinizi görür. SE214XT, peerless Assassin falan şimdi isimlerini hatırlamıyorum da hepsi yani AK400 falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı