RTX 4070'li sistem için kasa önerisi

Bütçe
45000

Karaque

Decapat
Daha fazla  
Merhaba RTX 4070 kasa topluyorum

Kasa PSU ve sıvı sıvı soğutma önerisi alabilir miyim ve yukarıdaki parçalar yerine daha iyi önerileriniz mevcut mu kasa PSU sıvı soğutma bütçem 10k falan teşekkürler.

46K yapıyor bunlar. Sıvı soğutmaya gerek yok. X modeli fazla ısınıyor ama 7600 o kadar ısınmıyor. Performans farkı da çok çok az. İlla sıvı soğutucu isterseniz:

anakartı düşmek mantıklı mı ?
Arada çok küçük, normal kullanıcının kesinlikle anlayamayacağı farklar var. Wi-Fİ için istiyorsanız da o işi 200 TL civarına USB adaptör alarak halledebilirsiniz. Aradaki fiyat farkına değmez.

46k yapıyor bunlar. Sıvı soğutmaya gerek yok. X modeli fazla ısınıyor ama 7600 o kadar ısınmıyor. Performans farkı da çok çok az. İlla sıvı soğutucu isterseniz:

Hocam her şey tamamda ekran kartı ve işlemciden anlamıyorum üzmez değil mi? 5 sene civarı kullanmak istiyorum.

46k yapıyor bunlar. Sıvı soğutmaya gerek yok. X modeli fazla ısınıyor ama 7600 o kadar ısınmıyor. Performans farkı da çok çok az. İlla sıvı soğutucu isterseniz:

Peki sıvı soğutmayı alıp üzerine 7600X çekmek mantıklı mı?

Hocam her şey tamamda ekran kartı ve işlemciden anlamıyorum üzmez değil mi? 5 sene civarı kullanmak istiyorum.

Attıklarımın fiyatlar değişmiş olabilir şu anda daha farklı ürünler daha alınabilir durumda olabilir ama 7600x mantıksız 7500f daha iyi olur. Aralarında çok az fark var.

Veya hocam 4070 Ti çok pahalı geldi 4070'li bir sistem almayı düşünüyorum
SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bundaki işlemciyide 7600 ile değiştireceğim ne dersiniz?

Veya hocam 4070 Ti çok pahalı geldi 4070'li bir sistem almayı düşünüyorum
SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bundaki işlemciyide 7600 ile değiştireceğim ne dersiniz?
İşlemciyi 7600 yapmanıza gerek yok. Aradaki fark hissedilmeyecek düzeyde. Anakartta tek m2 portu olduğundan dolayı ssd'yi 1 tb alın. Adata Legend 850 mantıklı olur. İşlemci için her ikisinde de hava soğutucu gerekli, se 214 xt alınabilir. İleride ram yükseltmesi de gerekir muhtemelen aynı modeli almaya çalışın.
Corsair Vengeance 16 GB 5200 MHz DDR5 CL40 CMK16GX5M1B5200C40 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı