RTX NVIDIA Studio driverı her sistemde kullanılabilir mi?

Mr Casanova

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Merhaba bazı laptoplarda RTX NVIDIA Studio stickeri görüyorum bu daha çok içerik üreticilerinin işine yarıyormuş sanırım. Gaming laptoplarda sadece RTX NVIDIA stickeri var ben böyle bir laptopta Studio sürücülerini kurabilir miyim yoksa sadece Studio stickeri olan laptoplar için mi geçerlidir bu olay.

Dosya Ekleri

• IMG_4649.png
    IMG_4649.png
    4,8 KB · Görüntüleme: 14
NVIDIA stüdyosu hangi kartları destekliyor?

Studio sürücüleri hangi GPU'ları destekler? NVIDIA Studio sürücüleri, GeForce GTX 10 serisi ve üzeri, GeForce RTX serisi, tıtan v ve RTX, NVIDIA RTX serisi ve 2012'den bu yana piyasaya sürülen tüm Quadro ürünleriyle uyumludur.

NVIDIA stüdyosu hangi kartları destekliyor?

Studio sürücüleri hangi GPU'ları destekler? NVIDIA Studio sürücüleri, GeForce GTX 10 serisi ve üzeri, GeForce RTX serisi, tıtan v ve RTX, NVIDIA RTX serisi ve 2012'den bu yana piyasaya sürülen tüm Quadro ürünleriyle uyumludur.

Ek olarak:
Studio sürücüleri render programları için özel optimize edilmiş sürücülerdir oyunda gerekli performansı vermeyebilir.

Studio sticker'ı olması pek bir anlam ifade etmez. Tahminim kadarıyla Studio sticker'ına sahip ekran kartlarını NVIDIA GeForce Experience üzerinden Studio driverlarını kurabilirsiniz. Studio sticker'ı olmazsa da NVIDIA'nın web sitesinden manuel olarak Studio driverlarını kurabilirsiniz. Sticker varsa destekler veya yoksa desteklemez gibi düşünceyi savunmuyorum.

Studio Sticker'ı olması pek bir anlam ifade etmez. Tahminim kadarıyla Studio sticker'ına sahip ekran kartlarını NVIDIA GeForce Experience üzerinden Studio driverlarını kurabilirsiniz. Studio Sticker'ı olmazsa da NVIDIA'nın web sitesinden manuel olarak Studio driverlarını kurabilirsiniz. Sticker varsa destekler veya yoksa desteklemez gibi düşünceyi savunmuyorum.

Teşekkür ediyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı