RTX Super Serisi

Tıpkı Samsung'un yaptığı gibi, 5-6 ay sonra aldığın telefon eskiyor yenileri çıkıyor. Elimde GTX 1080 var eski mi yeni mi karar veremez oldum, bu ne hız yahu.

Normal RTX'ten ucuz mu yoksa pahalı mı? 2070, 1080'den ucuz olursa almak için mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal RTX'ten ucuz mu yoksa pahalı mı? 2070, 1080'den ucuz olursa almak için mantıklı olur.
Daha pahalı dostum "super" serisindeki kartların performansları daha yüksek olacakmış memory clock ve core clock yükseltilmiş öyle okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX zamanında AMD'nin en iyi kartı 580'di o da 1060 seviyesinde ama şimdi AMD'nin yeni çıkaracağı kartlar 2080 ve 2070'e rakip olacak vs radeon 7 gibi pahalı olmayacak muhtemelen. Bu nedenle RTX ister istemez ucuzlayacaktır. 400 dolar olursa yurt dışına çıktığımda alırım, vergi indirimiyle falan 320 euro'ya gelir. 1070'i satıp üstüne 600-700 eklesem 2070 alırım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı