Yeni RTX Super Serisi

halilhan

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere yeni RTX 2000 Super serisi RTX modellerin güçlendirilmiş hali. Gözüme çarpan RTX 2070'in 399$ dolardan satışa sunulacak olması. Sizce beklenmeli mi? İlk RTX'ler tanıtıldığında fiyatları aynı mıydı?

Hocam ben de aynı şeyi merak edip baktım bugün. RTX 2060 350 dolara çıkmış. Şimdiki versiyonu 250 dolara çıkacak. Büyük ihtimal çok satış yapamadılar o yüzden bu hamleyi yapıyorlar. Düz RTX'lerin fiyatı da Super'lerin altına düşmeai lazım. Yoksa mantıksız olur.

Tabii sızdırılan fiyatların da resmi rakamlar olmadığını unutmayalım. Belki de şu anki seriden daha pahalıya çıkar. Bilemeyiz şimdilik.

Yabancı sitelerde kartların bu ay çıkacağı söylenmiş. Bekleyelim bakalım.

RTX 2070'de sanırım 400 Dolar'dan tanıtıldı. Ha heyecan yapma sakın bu kart direk 400 dolar olarak girmeyecek piyasaya. Şudur budur derken 700 Dolar'ı bile geçer.

RTX 2070'de sanırım 400 Dolar'dan tanıtıldı. Ha heyecan yapma sakın bu kart direk 400 dolar olarak girmeyecek piyasaya. Şudur budur derken 700 Dolar'ı bile geçer.
RTX 2070 500 dolar civarında fiyatla tanıtılmıştı.

Şudur budur derken 700'ü geçse bile sonuçta önceki modelden daha ucuza tanıtılmış olacak tabii bu fiyatla tanıtılırsa.

Dediğinizden bir şey anlamadım, 20xx serisinin içindr zaten 2060 en çok satandır çünkü günümüzde insanların 1080P de kendini üst segmentde olduğunu hissediren tek kart.
Ucuz fiyata çıkacaksa hoş ama performans farkı ne kadar olacak tahmin edemiyorum.

RTX 2070 500 dolar civarında fiyatla tanıtılmıştı.

Şudur budur derken 700'ü geçse bile sonuçta önceki modelden daha ucuza tanıtılmış olacak tabii bu fiyatla tanıtılırsa.
500 Dolar'dan tanıtıldıysa ve Türkiye'de ortalama 3700-4500 arası fiyatlarda ise Super modelleri 4200-5000 TL arasında gezer veya RTX serisinin fiyatı komple düşer. Eğer düşmezse Super serisi de boşa.

Dediğinizden bir şey anlamadım, 20xx serisinin içindr zaten 2060 en çok satandır çünkü günümüzde insanların 1080P de kendini üst segmentde olduğunu hissediren tek kart.
Ucuz fiyata çıkacaksa hoş ama performans farkı ne kadar olacak tahmin edemiyorum.
Hocam en çok satmasıyla ne ilgisi var? Kimin hangi yazdığına cevap verdiniz belli değil.
500 Dolar'dan tanıtıldıysa ve Türkiye'de ortalama 3700-4500 arası fiyatlarda ise Super modelleri 4200-5000 TL arasında gezer veya RTX serisinin fiyatı komple düşer. Eğer düşmezse Super serisi de boşa.
Hocam Super modelleri neden daha pahalı olsun nasıl bir hesap yaptınız anlamadım. 100 dolar daha ucuz yeni Super kartlar.

Hocam en çok satmasıyla ne ilgisi var? Kimin hangi yazdığına cevap verdiniz belli değil.

Hocam Super modelleri neden daha pahalı olsun nasıl bir hesap yaptınız anlamadım. 100 dolar daha ucuz yeni Super kartlar.
Super kartlar daha güçlü olacak ise diğerlerinden 100 Dolar ucuz olamaz. Öyle bir şey olursa eğer Nvidia ciddi oranda RTX serisinde düşüş yaşar. Öyle bir saçmalıkta yapmazlar. Haberlere baktım bu da kesin değil sızdırılmış haber ve kesin doğru olacak diye bir şey yok. RTX 2070'de 400 Dolar'dan sızdırılıp 500 Dolar'dan tanıtılmış referans şeklinde. Bu da öyle olacak büyük ihtimalle ama Türkiye fiyatı tabii ki daha pahalı olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı