RTX2060 CS:GO FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

AKU17

Decapat
Merhabalar. Daha 1 hafta önce aldığım RTX 2060'lı bilgisayarda 2 gün öncesine kadar 200 FPS altına inmezken son 2 gündür birdenbire sabit 30 FPS almaya başladım. Nasıl çözebilirim bu durumu?
Ekran 144Hz FHD.
10. nesil i7 işlemci.
16 GB RAM var PC'nin içinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Daha 1 hafta önce aldığım RTX 2060'lı bilgisayarda 2 gün öncesine kadar 200 FPS altına inmezken son 2 gündür birdenbire sabit 30 FPS almaya başladım. Nasıl çözebilirim bu durumu?
Ekran 144Hz FHD.
10. nesil i7 işlemci.
16 GB RAM var PC'nin içinde.
Laptop modeliniz nedir? :)

Çoklu CPU kullanımı kapalı mı? Oyun içinde RTX 2060'ın çalıştığınına emin misiniz? RTX 2060 yerine işlemcinizin dahili GPU'su olan UHD 630 devreye giriyor olabilir.

Şu kur da laptop pişmanlıktır ben de aynı özellikler de Casper aldım sorun yaşadım zar zor iade ettim daha sonra Monster aldım onda da serin ortam da aşırı sıcaklık sorunları yaşadım ve tövbe ettim :D

Prize takılı değilken mi oynuyorsunuz?
Takılıyken de takılı değilkende 30fps alıyorum
Çoklu CPU kullanımı kapalı mı? Oyun içinde RTX 2060'ın çalıştığınına emin misiniz? RTX 2060 yerine işlemcinizin dahili GPU'su olan UHD 630 devreye giriyor olabilir.
Onu nasıl kontrol edeceğimi söyleyebilir misiniz? Hangisinin devrede olduğunu nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum çünkü
Şu kur da laptop pişmanlıktır ben de aynı özellikler de Casper aldım sorun yaşadım zar zor iade ettim daha sonra Monster aldım onda da serin ortam da aşırı sıcaklık sorunları yaşadım ve tövbe ettim :D
Valla ben alalı dediğim gibi 1 hafta oldu içerisinde Rainbow 6 Siege ve Cs Go var max 65 dereceyi gördüm sıcaklıkta. Oyunu kapattıktan max 5-10 dk sonra da sıcaklığı baya düşüyor.

Takılıyken de takılı değilkende 30fps alıyorum

Onu nasıl kontrol edeceğimi söyleyebilir misiniz? Hangisinin devrede olduğunu nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum çünkü
Nvidia denetim masasında CS:GO'ya gelip yüksek performanslı Nvidia ekran kartı'nı seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı