RTX3060 5800TL'ye alınmalı mı?

In stock on February 27, 2021. yazıyor. Yani 2 gün sonra stokalra girecek. Sipariş ettim ama ön ödeme çekti daha doğrusu karta baktı sadece varmı yokmu diye. Sanırım duruma göre 2 gün sonra da ödemeyi alacak tahmini teslim 15 gün sonra gözülüyor ama :(

İyi yaptın bir de Gaming X modeli. Şu durumda alınacak en iyi f/p kartı.

In stock on February 27, 2021. yazıyor. Yani 2 gün sonra stokalra girecek. Sipariş ettim ama ön ödeme çekti daha doğrusu karta baktı sadece varmı yokmu diye. Sanırım duruma göre 2 gün sonra da ödemeyi alacak tahmini teslim 15 gün sonra gözülüyor ama :(
Nasıl ödediniz? TL'ye çevirmedi benim.

Şimdi ben ön sipariş yaptım sanırım maile falan geldi zotac 3060 amazon jp sitesinden siteye girip karta bi daha bakıyım dedim stok yok yazmışlar başlığın üzerinde ise
Bu ürünü en son 2021/2/26 tarihinde satın aldınız.
yazıyordu şimdi ben stoklar bitmeden önce önden almış oldum gibi görünüyor değil mi? Parayı da martın 3'üne kadar yatırmamı bekliyorlar öyle yazıyor

Bizden alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki bilgileri onaylayın ve ödemenizi 2021/03/03 23:59 tarihine kadar tamamlayın. Gönderim sürecini başlatmak için ödemeniz gerekmektedir.

Geri
Yukarı