RTX3060 Ti Sharkoon RGB Flow kasaya sığar mı?

xplumber41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim için.

Gigabyte RTX3060 Ti Gaming OC ekran kartını almayı düşünüyorum fakat Sharkoon RGB Flow 2X LED'siz fanlı tempered glass kasama sığıp sığmayacağından şüpheliyim. Anakartımın markası da Gigabyte B450M S2H, satıcıya kartın kasama sığıp sığmayacağını ve anakartıma uyumlu olup olmayacağını sorduğumda ikisi için de olumlu yanıt verdi fakat kasam ve anakartım eski olduğu için şüphede kaldım. Kartın uzunluğu 28 cm, fotoğraftaki işaretlediğim pinlere temas edecek bu sorun teşkil eder mi? Aldıktan sonra sığmazsa ve anakartıma uymazsa iade süreciyle uğraşmak istemiyorum. Kasama sığıp sığmayacağı ve anakartımla uyumlu olup olmayacağı konusunda nasıl bilgi sahibi olabilirim ya da konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-29 at 10.15.32 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 10.15.32 PM.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 10.03.08 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 10.03.08 PM.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 9
  • ekran kartı.jpg
    ekran kartı.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Kasan 350mm ekran kartlarını destekliyor. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bilgi için teşekkürler, peki bu anakarttaki pinler ile ilgili nasıl bir çözüm bulabilirim? Ya da anakartımın bu kartı destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebilirim? Satın alacağım yerde kampanya varmış yarın son o yüzden bir an önce öğrenip satın almak istiyorum fazla ücret ödememek için yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer 🙏

Bilgi için teşekkürler, peki bu anakarttaki pinler ile ilgili nasıl bir çözüm bulabilirim? Ya da anakartımın bu kartı destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebilirim? Satın alacağım yerde kampanya varmış yarın son o yüzden bir an önce öğrenip satın almak istiyorum fazla ücret ödememek için yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer 🙏

Değmez zaten oraya. Sıkıntı yapma.

Merhaba.

Kasanıza en fazla 35Cm uzunluğunda ekran kartı takabilirsiniz, satın almayı düşündüğünüz Gigabyte RTX3060 Ti Gaming OC ekran kartının uzunluğu 28.2Cm, yani rahat sığar, ayrıca ekran kartı anakartınız ile de uyumlu, herhangi bir sorun yok, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Cevaplar için çok teşekkür ederim, sipariş veriyorum o halde.

Merhaba.

Kasanıza en fazla 35cm uzunluğunda ekran kartı takabilirsiniz, satın almayı düşündüğünüz Gigabyte RTX3060 Ti Gaming OC ekran kartının uzunluğu 28.2cm, yani rahat sığar, ayrıca ekran kartı anakartınız ile de uyumlu, herhangi bir sorun yok, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Hocam konuda bilgisayarımın tüm bileşenleri var bu pin muhabbetine dikkat etmedim, pin ve güç kaynağından ötürü sorun yaşar mıyım yorumda söylendiği gibi?

Merhaba.

Kasanıza en fazla 35cm uzunluğunda ekran kartı takabilirsiniz, satın almayı düşündüğünüz Gigabyte RTX3060 Ti Gaming OC ekran kartının uzunluğu 28.2cm, yani rahat sığar, ayrıca ekran kartı anakartınız ile de uyumlu, herhangi bir sorun yok, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Değmez zaten oraya. Sıkıntı yapma.

Hocam konuda bilgisayarımın tüm bileşenleri var bu pin muhabbetine dikkat etmedim, pin ve güç kaynağından ötürü sorun yaşar mıyım yorumda söylendiği gibi?

Telefondan yorumu düzenleyemediğim için tekrar aynı yorumu iki kez yazdım kusura bakmayın

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-30-11-53-45-698_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-03-30-11-53-45-698_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Cevaplar için çok teşekkür ederim, sipariş veriyorum o halde.

Telefondan yorumu düzenleyemediğim için tekrar aynı yorumu iki kez yazdım kusura bakmayın
Ekran kartının fotografından tam olarak modelini anlayamadım ancak, eğer ekran kartı bu ise
en az 750Watt ve 8X2Pin güç girişi istiyor.

Bu 600Watt ve 8Pin güç girişi gerekiyor.

Bu 650Watt ve 8 Pin + 6Pin gerekiyor.

Buda aynı.

Bu 650Watt ve 8Pin + 6Pin Gerekiyor

Eğer ekran kartının modeli linkini verdiğim ilk model ise o zaman kasa içindeki PSU yetmeyebilir, çalıştırmaz demiyorum yanlış anlaşılmasın.

Ekran kartının fotografından tam olarak modelini anlayamadım ancak, eğer ekran kartı bu ise.
En az 750watt ve 8x2pin güç girişi istiyor.

Bu 600watt ve 8pin güç girişi gerekiyor.

Bu 650watt ve 8 pin + 6pin gerekiyor.

Bu da aynı.

Bu 650watt ve 8pin + 6pin gerekiyor.

Eğer ekran kartının modeli linkini verdiğim ilk model ise o zaman kasa içindeki PSU yetmeyebilir, çalıştırmaz demiyorum yanlış anlaşılmasın.

https://www.hepsiburada.com/gigabyt...karti-gv-n306txgaming-oc-8gd-p-HBCV00000Y3ZBO hocam kart bu, eğer güç kaynağım yetersiz olursa ne gibi bir sorun yaşarım birkaç aydır biraz fazla masraf yaptım şimdi bir de güç kaynağı almak beni biraz sıkıntıya sokar mevcut güç kaynağım ile kullanmam mümkün olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı