RTX3060 Ti sistem toplama

@isimsizkahraman neden hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz, bana göre de sizin topladığınız sistem leş.

Neyi leş? Güzel bir açıklama yap bakalım. Ben neden beğenmediğimi açıklamıştım ancak sen üzgün atıyorum diye üzgün attın :D
Hocam önerdiğiniz sistem de olabilir fakat ekran kartı olarak 3 fanlı olanı düşünüyorum.

Benim önerdiğim sistemi veya @enonertetanem arkadaşın önerdiği sistemi al.

Ben sığıyor demedim ancak 11 bine çıktıysa az daha çıkıp 3070 alması uzun vade de daha iyi olur.

Ben fikrimi yazarım bir şey bilmiyorsun diyorsun ama genel algı kızlar PC hakkında bir şey bilmiyor oluyor biliyorum ki yazıyorum ben olsam i7 almaya zorlardım o yüzden öyle yazdım ben i5'in o modeli kötü demiyorum eminim moderatör arkadaşlar gereğini yapacaktır.
İ3 10100 mü alsın i7 7700 mü sence?

2 Tane

Toplam 11050 TL gibi bir fiyat yapıyor.

Ben sığıyor demedim ancak 11 bine çıktıysa az daha çıkıp 3070 alması uzun vade de daha iyi olur.

Ben fikrimi yazarım bir şey bilmiyorsun diyorsun ama genel algı kızlar PC hakkında bir şey bilmiyor oluyor biliyorum ki yazıyorum ben olsam i7 almaya zorlardım o yüzden öyle yazdım ben i5'in o modeli kötü demiyorum eminim moderatör arkadaşlar gereğini yapacaktır.

Evet haklıymış o zaman genel yargı :) 2-3 kat fazla fiyata güçsüz olan işlemciyi seçiyorsunuz.

Geri
Yukarı