RTX3060 Ti sistem toplama

Hocam zaten arkadaş 11 bin bütçeye 3070 önerip i5 kötü i7 alın dedi sonra da suçu siz kızlar PC hakkında bir şey bilmiyor sanıyorsunuz diye bize attı. Ben de kolay bir soru sordum ama bilgisi bu kadarmış.
Hemcinslerim de PC'den anlar ancak henüz tecrübesi yok demek ki fazla yüklenemeyelim :D

Hemcinslerim de PC'den anlar ancak henüz tecrübesi yok demek ki fazla yüklenemeyelim :D
Sözlerim yanlış anlaşıldıysa üzgünüm fakat kimse bir şey bilmiyor diye kızmaz kimseye. Fakat bilmeyip bilmişlik yapmak yanlış bir hareket. Ve de gereksiz feministlik. Ben de forumdaki çoğu kişiden çok daha az bilgiye sahibim ve kendimin çok şey bildiğini söylemiyorum.

@isimsizkahraman @enonertetanem 10600'lü sistem topladım daha ne istiyorsunuz anlamadım? Daha yazmayacağım buraya ne yaparsanız yapın.
Bu sistem için kötü bir PSU, çarpan kilidi kapalı 10600 alınmaz. Bu arada önceden 550W ucu ucuna yeter demişsin de kaliteli bir model fazlasıyla yeter. RTX 2060S'dan biraz daha güç tüketen bir kart hakkında konuşuyoruz. 500GB M.2 için çok fazla verilmiş, Ultra 3D veya A2000 daha iyi bir seçim olurdu.

Peki siz gidin i3 alın benim Allah'a şükür PC'im de var PS5 imde var ve kendi bildiğime göre aldım memmunum ve mutluyum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O.C edilmiş 7700K 10 FPS farkı falan atar da dediğim gibi ölü soket olduğu için alınması mantıksız ve stok fanla yapman imkansız. 500 - 350 TL fanla geçme ihtimalin var.

Geri
Yukarı