RTX3060 Ti'lı sistemle GoW oynarken "GPU crashed" hatası verdi

WeDev

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni PC aldım. Yaklaşık 6-7 saattir Ultra ayarlarda God of War oynuyordum ve daha az önce fighta girmiştim. NVIDIA'dan GPU crashed tarzı bir mesaj geldi ve oyun kapandı.
Bilgisayarı daha yeni aldım bozulmasından çok korkuyorum. GPU crashed hatası ne demek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni PC aldım. Yaklaşık 6-7 saattir Ultra ayarlarda God of War oynuyordum ve daha az önce fighta girmiştim. NVIDIA'dan GPU crashed tarzı bir mesaj geldi ve oyun kapandı.
Bilgisayarı daha yeni aldım bozulmasından çok korkuyorum. GPU crashed hatası ne demek?
PSU Marka model bilgisi nedir?

PSU marka ve modeli nedir?

NZXT C750. PSU'dan dolayı olacağını sanmıyorum. Kasa markam kötü o yüzden ısınmadan dolayı kapanmış olabilir veya driverlar eskidir. Peki bu hata ekran kartına zarar verir mi?

GeForce Experience yardımıyla kontrol edebilirsin.

Bu hata ekran kartına zarar verir mi? Umarım vermiyordur daha yeni aldım çünkü :(

Hımm... Odanda klima var mı 6-7 saattir açık? 18-20 dereceye sabit? Bana gayet sıcaklık problemi olarak göründü hiçbir bilgi olmadan.

Sistem bilgilerini yazarsan daha kolay yardımcı olur, herkes benzer şeyleri soruyor.

NZXT C750. PSU'dan dolayı olacağını sanmıyorum. Kasa markam kötü o yüzden ısınmadan dolayı kapanmış olabilir veya driverlar eskidir. Peki bu hata ekran kartına zarar verir mi?

bu hata ekran kartına zarar verir mi
Zarar vermez hocam da bu tip çökmeler yaşarsınız.

Bu hata ekran kartına zarar verir mi? Umarım vermiyordur daha yeni aldım çünkü :(
Bilgisayar tekrar açılıyorsa hayır.

Çok düşük bir ihtimal ve şansla berabar GPU yanarsa, o kadar - ki yanmadan kapansın diye hareket ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı