RTX3060'lı laptop önerisi

11400h 5600HDAN daha serin mesela. 11800h bir Dell 94 derece görürken (Dell soğutması i7 ve R7 için kötü bu arada) 5800H bir Dell 98-100 derece görebiliyor. Intel fanboyu değilim AMD kullanıyorum.

Bende 5800H Max 90 dereceyi görüyor o Dell sogutmasına 11800h koysan bilgisayar kapanır.
Intel'in daha iyi performans verdigine katılırım ama sıcaklık konusunda Intel'den daha iyi.

Bende 5800H Max 90 dereceyi görüyor o Dell sogutmasına 11800h koysan bilgisayar kapanır.

O Dell soğutmasında 11800h 94 görüyor işte. Adam gibi daha kaliteli soğutmalarda da 11800h daha serin. AMD daha serin ezberinden çıkıp yeni nesile göre konuşalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakabilirsin. İki cihazda aynı. 11800h ortalama 3 derece daha serin.

O Dell soğutmasında 11800h 94 görüyor işte. Adam gibi daha kaliteli soğutmalarda da 11800h daha serin. AMD daha serin ezberinden çıkıp yeni nesile göre konuşalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4800H ya da 10 nesil Intel işlemcilere göre konuşmadım ben 11 nesille göre kıyas yaptım ezberde konuşmuyorum Intel işlemciler 80 watt enerji çekiyor sadece watt degerlerinden baksan anlaşılır.

4800H'ya da 10 nesil Intel işlemcilere göre konuşmadım ben 11 nesille göre kıyas yaptım ezberde konuşmuyorum Intel işlemciler 80 watt enerji çekiyor sadece watt degerlerinden baksan anlaşılır.

Testlere bakıp konuşur musun? Artık 14 değil 10nm işlemciler var.

bende böyle bir video buldum hangisi doğru şimdi.

Geri
Yukarı