Rüya içerisinde alışveriş merkezinde kız görmek ne anlama gelir?

hanzos

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun süredir rüya görmüyordum, bugün rüya gördüm bir alışveriş yerinde babam önden gidiyordu benim yanımda da bir kız vardı ne anlama geliyor uzun süreden sonra gördüğüm ilk rüya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rüya görmemenin nedeni genellikle iyi bir uyku uyumaktır yaklaşık 8-9 saat bundan kısa uyku ya da rahat olmayan bir yerde yatarsan rüya görüyorsun, ama buna göre rüya görmemene rağmen rüya görmen psikolojik te olabilir, sonuçta benim gibi çoğu insan şu anda evde insanlar birbirini görmüyor buda psikolojik bir durum yaratabiliyor, genellikle huzursuz olursun özellikle kalktığında.

Evleniyorsunuz, babanız ve eşinizle gelinlik bakmaya çıkmışsınız :D

Şaka bir yana rüyaların bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

Rüyaların anlamı çok vardır. Rüya ilmi HZ.YUSUF peygamberimizde vardı. Cinler insanlardan ademoğlundan çok daha fazla ömürlüdür. Cinlerde nasıl onu bilmiyorum tabi perde var.

Rüya görmemenin nedeni genellikle iyi bir uyku uyumaktır yaklaşık 8-9 saat bundan kısa uyku ya da rahat olmayan bir yerde yatarsan rüya görüyorsun, ama buna göre rüya görmemene rağmen rüya görmen psikolojik te olabilir, sonuçta benim gibi çoğu insan şu anda evde insanlar birbirini görmüyor buda psikolojik bir durum yaratabiliyor, genellikle huzursuz olursun özellikle kalktığında.
uzun süredir görmüyordum rüya yaklaşık 8 9 saat gibi uyudum

Geri
Yukarı