Rüyada bıçaklanmak ve polisten kurşun yemek

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
Dışarıda gezerken aniden bıçaklanıyorum ve caddeye kaçarak uzaklaşmaya çalışıyorum, bıçaklayanları göremedim tam herneyse anneme falan uzak durun benden diyorum ama bir yandanda karnımı tutarak kanlar içinde kaçmaya çalışıyorum sonra aniden caddeye polis arabası geliyor, gitgide kanamanın etkisiyle gözlerim kararıyor ve çok halsiz düşüyorum sanki böyle zombiye dönüşme fastına geçiyorum olağanca kan kusuyorum ave polise beni vurmaması için yalvarıyorum polis bana 6-7 el ateş ediyor (bu arada rüyayı hep ben kontrol ettim ve ne yaşadıysam gerçektede vücudumda hissettim) attığı her kurşunda canım yanıyor bunu hissedebildim her defasında sonra yere yığıldım ve gitgide gözlerim karardı. Sonra yavaşça gözlerim açıldı babaannemlerde misafir odasında uyuyormuşum hemen kalkıp oturma odasına yöneldim ama hiç bir şey olmamış gibiydim annem beni gördü yüzü gülüyordu kalktı ve sarıldı anneme yaşım kaç dedim 24 yaşındasın dedi sonra direk aynanın karşısına geçtim önce aynada kendimi kuzenim olarak sonra tanımadığım biri sonra ise kendimi gördüm anneme durumu anlattım annem o kadar normaldiki sanki gelmemi bekledi anne ben 8 yıldır kendi kendime ne yaptığımı düşündüm ama hiç bir şey aklımdan geçmedi hemen yan dairedeki kendi evimize geçtim bilgisaya oturdum ve Facebook dan kuzenime ben geri geldim yazıcakken uyandım.

Uyanırkende yavaş yavaş kendime gelebildim sanki uyanıklık ve rüya arasında gibiydim uyandığımda sabah olmuştu ama rüya beni çok etkiledi ve neyi mana ettiğini öğrenmek istedim.

Rüyalar, beynimizin bize oynadığı oyunlardır. Muhtemelen bir şeye o kadar kafa yormuşsunuz, veya bir şeyi o kadar fazla dikkate almışsınız ki, bilinçaltınıza yerleşmiş. Ben de rüyamda bir koridorda yürüyordum, karşıma canavarımsı-zombimsi bir yaratık çıktı, cebimden ne olduğunu belirleyemediğim bir alet çıkardım ve 2 darbe ile boynunu ve kafasını kestim. Sizin dediğiniz gibi aynı şeyi ben de hissettim, yani tam kafasına darbe vururken içim bir garip oldu. Sonra da uyandım. Uyumadan önce ise Skyrim ve Slender; The Arrival oynamıştım. İkisinin karışımı bir rüya oldu yani ;) Uyandığımda saat gecenin üçüydü. Allah Allah dedim, gittim bir elimi yüzümü yıkadım, ve tekrar uyudum. Fakat eğer bu tür şeyleri bir daha görmek istemiyorsanız, birincisi yatmadan önce korku içerikli bir şeyle ilgilenmemeye çalışın. İkincisi ise böyle bir rüya gördüğünüzde kafanıza takmayın, "hayır olsun" deyip geçin, çünkü çok kafa yorarsanız yine bilinçaltınıza işliyor :) Ne hissettiğinizi biliyorum, bir daha olmaması dileğiyle.

Günlük hayatın veya yaşanan olayların etkisi ile böyle şeyler olabilir. Pek takılma bence. Bunu düşündükçe benzer rüyalar görebilirsin.

Bende rüyamda at çalıyordum, kendime atın çiftesi ile geldim. Sonra uyanıp iyi ki rüyaymış dedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı