Rüyada ekran kartı sahibi olmak

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Arkadaşlar selam. Nedense 2 gündür sürekli rüyamda GTX 970 sahibi oluyorum şakasız. Nedense bilmiyorum ama 970 benim rüyalarıma giriyor. İstedigim bir kart değil ama neden böyle oluyor anlamadım. Paylaşmak istediğimden yazıyorum size de böyle şeyler oluyor mu? He bu arada 970 sahibi olanlar 1080 Ti ile takas düşünür mü? :)

Rüyada ekran kartı görmek kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, çok kıskanılacak bir kişi olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, zenginliğe sahip olunacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına işarettir. Böyle yazıyor merak edip baktımda :D

Rüyada ekran kartı görmek kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, çok kıskanılacak bir kişi olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, zenginliğe sahip olunacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına işarettir. Böyle yazıyor merak edip baktımda :D
Rüyada ne görürsen gör ya ölürsün ya zengin olursun zaten.

Geri
Yukarı