Rüyada Gördüklerinizin Gerçekleşmesi

Elhamdülillah müslümanım ama yani garip birşey bilimsel olarak nasıl bir cevabı vardır merak ediyorum mutlaka birkaç bilim adamınında başına gelmişmidir acaba diye. Ayrıca hiçlik kavramına girersek işin içinden hiç çıkamayız :D :D
Genelde bilim islamı açıklamaya yetmez bu da onun örneklerinden biri olsa gerek.

Bu dejavu olayını ben de sık sık yaşıyorum. Sabah kalkınca " ya öyle şey mi olurmuş Allah için " diyorum. Sonra bir bakıyorum oluyor. İnsan gerçekten hayret ediyor arkadaşlar.

Bu olay bana da oluyor :) Direk beynim bana ''La sen bunu daha önceden gördün hatırladın mı?'' diye soru sorar gibi. Hatta o rüyamda gördüğüm olay gerçekleşirken ilk sahnesinde 'bak şimdi böyle olacak'' gibi yorumlar yapıyorum. :)

Seçilmiş kişiler miyiz acaba? o_O (y)

Bu olay bana da oluyor :) Direk beynim bana ''La sen bunu daha önceden gördün hatırladın mı?'' diye soru sorar gibi. Hatta o rüyamda gördüğüm olay gerçekleşirken ilk sahnesinde 'bak şimdi böyle olacak'' gibi yorumlar yapıyorum. :)

Seçilmiş kişiler miyiz acaba? o_O (y)
Evet sen seçilmiş kişisin bu dünyayı sen kurtarmak zorundasın hahaha :)

Fikir değiştirdim. Gördüklerimiz gerçekten gerçek veya gerçeğe çok yakın olabiliyormuş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı