Rüyada işemek

Evrenler üst üste binmiş. Hat karışmış yüksek ihtimalle. Birdahaki sefer işemezsin altına. :D

Git bir üroloğa görün hocam. Biz nereden bilelim neden işiyorsun altına. Güzel kontrol etsin doktor hatları.

Evrenler üst üste binmiş. Hat karışmış yüksek ihtimalle. Birdahaki sefer işemezsin altına. :D

Git bir üroloğa görün hocam. Biz nereden bilelim neden işiyorsun altına. Güzel kontrol etsin doktor hatları.
Bir kaç ay önce gitmiştim kontrol yapmıştı sorun yoktu. Testisler karnıma kaçtığından gitmiştim.

Arkadaşlar ergenlik dönemindeyim 14 yaşındayım normal olarak +18 rüyalar görüyorum. Fakat boşalmak yerine altıma işiyorum. Neden olabilir? :D

Kardeşim bu tarz konuları sormasan lütfen güzel olur. +18 rüyada boşalmak şart değil fakat altınıza iletmeniz bu yaşta sorun. Ailene ben hatunlar çıkarken demeyip altıma yapıyorum de doktora baktırsınlar.

Konuya gülen arkadaşlar forumdan uzaklaştırılsa güzel olurdu. @Desperado14 Hastaneden randevu alıp sorunun ne olduğunu öğrenin. Buradan yardımcı olma şansımız yok.

Prostat sorununa benziyor. Technopat Sosyal'in 16 yaşındaki doktorlarına sormak yerine 6 yıl tıp okumuş tecrübeli ürologlara danış.

Geri
Yukarı