Rüyada Minecraft oynamak

Akintuna

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normal 1.19.4'teki survival dünyamdaydım. Evimin hemen yanında köy vardı. Köylüler zombilerden kaçıyorlardı (Göya meşale koymuştum her yere ama rüyada olduğum için düşünemedim). Köylüler zombilerden kaçarken "Bizi kurtarın ne olur" diyorlardı ben de pencereden baktım köylüler öyle bir koşturuyordu ki. Ben de gittim onlar için can iksiri yapıyordum sonra iksir yaparken evimin köşesinde bir kırmızı canavar vardı ve evimin köşesinde onun yakındaki bazı bloklar netherward blok olmuştu ve ona bakar bakmaz öldüm ve bütün itemlarım yere düştü ve ben nether'ın o magma küplerinin olduğu bir biyomda doğdum ve 1'e bir savaşa girdim kırmızı canavarla. Çıplak elle öldürdüm ve chat kısmında yazan yazı Ravter defeated gibi şeyler yazdı. Yaratığın adı Ravter'miş. Sonra en son öldüğüm noktaya geri geldim ve itemlarımı geri aldım ve rüya bitti.

Normal 1.19.4'teki Survival dünyamdaydım. Evimin hemen yanında köy vardı. Köylüler zombilerden kaçıyorlardı (Göya meşale koymuştum her yere ama rüyada olduğum için düşünemedim). Köylüler zombilerden kaçarken "Bizi kurtarın ne olur" diyorlardı ben de pencereden baktım köylüler öyle bir koşturuyordu ki. Ben de gittim onlar için can iksiri yapıyordum sonra iksir yaparken evimin köşesinde bir kırmızı canavar vardı ve evimin köşesinde onun yakındaki bazı bloklar netherward blok olmuştu ve ona bakar bakmaz öldüm ve bütün itemlarım yere düştü ve ben Nether'ın o magma küplerinin olduğu bir biyomda doğdum ve 1'e bir savaşa girdim kırmızı canavarla. Çıplak elle öldürdüm ve chat kısmında yazan yazı Ravter defeated gibi şeyler yazdı. Yaratığın adı Ravter'miş. Sonra en son öldüğüm noktaya geri geldim ve itemlarımı geri aldım ve rüya bitti.

👏👏👏👏👏

Bana da bazen böyle uyanıyorum telefonu elime aldığımı zannediyorum technopatta geziyorum sonra telefon bir anda kayboluyor bakıyorum aldığım yerde tekrar alıyorum bu sefer gerçekten alıyorum technopatta giriyorum yine ama rüyadayken baktığım konular yok tamamen kendi zihnimde oluşturduğum konulara bakıyormuşum rüyada. O kadar detaylı ki bildirim bile geliyor

:D

Şaka değil bu arada ciddiyim.

Bana da bazen böyle uyanıyorum telefonu elime aldığımı zannediyorum technopatta geziyorum sonra telefon bir anda kayboluyor bakıyorum aldığım yerde tekrar alıyorum bu sefer gerçekten alıyorum technopatta giriyorum yine ama rüyadayken baktığım konular yok tamamen kendi zihnimde oluşturduğum konulara bakıyormuşum rüyada. O kadar detaylı ki bildirim bile geliyor :D
Sonra bir kalkıyorsunuz 3 tane gereksiz mesajdan 9 gün ban yemişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı