Rüyada Minecraft oynamak

Bana da bazen böyle uyanıyorum telefonu elime aldığımı zannediyorum technopatta geziyorum sonra telefon bir anda kayboluyor bakıyorum aldığım yerde tekrar alıyorum bu sefer gerçekten alıyorum technopatta giriyorum yine ama rüyadayken baktığım konular yok tamamen kendi zihnimde oluşturduğum konulara bakıyormuşum rüyada. O kadar detaylı ki bildirim bile geliyor

:D

Şaka değil bu arada ciddiyim.
Beni de Jailbreak'in kurucusu(Badimo) Jailbreak oyuncularının yatağının altına beleşe eşya bırakıyor ve bizde alıyorduk sonra arada sırada yerin içinden çıkıp adam kaçırıyor. Sadece beni kaçırmamıştı ve bir sanal arkadaşımı da anlayamamıştım ve bunu demişti. "knk bana LPG araç versene" demişti.

Ben de beni kaçırma korkusu gittikçe yükseliyordu ve çığlık attım ve önümde kapkara lekeler oluştu. Rüyam bitti.

Badimo=badcc ve asimo3089

Son düzenleme:
Eski ceza konuşmalarını da okuyorum telefonda. Zihinsel database oluşturuyorum gib bir şey düşününce çılgınca geliyor.
Hocam rüyalarınız Technopat'ın sunucu bilgisayarına bağlı galiba. Benim rüyalarım daha 32 BIT'i geçemezken adam Sosyal'de cezalarına bakıyor!

Hocam rüyalarınız Technopat'ın sunucu bilgisayarına bağlı galiba. Benim rüyalarım daha 32 BIT'i geçemezken adam Sosyal'de cezalarına bakıyor!
Hatta inanır mısınız bilmem ama CoC'ta köye baskın düzenledim ganimeti ile X Yayı yükselttim. Sonra rüyada olduğumu anladım çünkü telefon kaybolmuştu yine o kaybolma anı da çok değişik bir şey böyle kül oluyor yavaşça yukarı dökülüyor. Gerçekten girdim savaş kaydı var oyunda rüyada savaştığım kişi ama savaş tekrarı ganimet falan yok X Yayı da yükselmemişti.

Geri
Yukarı