Rüyalanmaktan nasıl kurtulabilirim?

Yüzüstü yatma.

Dediğin ile alakası yok. Uykuda da o pozisyona gelme olasılığı çok yüksek ve rüyalanmayi engellemek mümkün değil. Çünkü vücud sprem atıyor. Eğer mastürbasyon yapmıyor ise vücud bunun atilimini yapiyor durdurması imkansiz gibi bir şey. Anca mastürbasyon ile erteleme olur.

Dediğin ile alakası yok. Uykuda da o pozisyona gelme olasılığı çok yüksek ve rüyalanmayi engellemek mümkün değil. Çünkü vücud sprem atıyor. Eğer mastürbasyon yapmıyor ise vücud bunun atilimini yapiyor durdurması imkansiz gibi bir şey. Anca mastürbasyon ile erteleme olur.

Yüzüstü yattığında ister istemez baskı uyguladığı için rüyalanmayacak olsa bile rüyalanır. Bir süre yüzüstü yatmamaya çalışırsa otomatiğe bağlıyor ve uyurken yüzüste pozisyona geçmiyor artık.

Yüzüstü yattığında ister istemez baskı uyguladığı için rüyalanmayacak olsa bile rüyalanır. Bir süre yüzüstü yatmamaya çalışırsa otomatiğe bağlıyor ve uyurken yüzüste pozisyona geçmiyor artık.
Yaş 30. Dostum dediğin gibi yüzüstü yatmamaya çalıştım fakat uyuklarken ister istemez sağa sola döneyim derken yüzüstü pozisyona geliyor vücut ve malesef rüyalanıyorum. Bir keresinde sırt üstü yatarken de rüyalanmıştım ve rüyada temas ettiğim şeyler sanki gerçek kadın gibi, bedeni var falan, gerçekte temas ediyormuşum gibi. Sanırım yalnızlıktan dolayı oluyor. Çok sık görüyorum.

Yapmamanın zararı var mı?
Bir zararı yok, depo dolduğunda vücudun rüyalanma yoluyla depoyu boşaltıyor.

@DeSeRT_TR ben boşalmak istemediğim günler şartlandırma yoluna gidiyorum. "Şu saatte uyanacacağım" veya "Bu gece uyurken boşalmayacağım" gibisinden ve neredeyse her zaman işe yarıyor.

Ayrıca yüz üstü yattığınızdaki pozisyondan zevk alıp boşalıyorsanız biraz hassas olabilirsiniz, eğer öyleyse bir üroloğa görünün bence.

Yaş olmuş 30. Bir bara git, gümüş parayı uzat, adama "Şarap, oda ve bir kadın ayarla." de. :)
Dostum onlar geçici çözüm. Ayrıca o tür yerlerden hiç haz etmem. Leş gibi alkol ve ter kokuyor. Ben düzeyli bir ilişki taraftarıyım. Yani bi kız bulup çıkma, sevgili olma, ardından evlilik gibi gibi. O tür yerlere gidecek olsam zaten genel ev var. Fakat ben 1-2 defa gittim, o tarz yerleri bıraktım. Sağlıklı değil. Konumuz rüyalanmaktan nasıl kurtuluruz ?

Geri
Yukarı