Rüyalarıma giren görsel

g_admini

Centipat
Katılım
18 Mart 2021
Mesajlar
1.664
Çözümler
4
1635369050238.png
 
KS
KS
17kurt

17kurt

Femtopat
Katılım
25 Temmuz 2021
Mesajlar
39
Arkadaşlar bu fragman bura da korkunç değil aslında, arkadaşımla beraber fragmana bakıp güldük sonra açtık ama aynı sahne filmde farklı, sanırım renkleri ile oynayınca daha korkunç olmuş.
 

AllyFeedon

Hectopat
Katılım
8 Mart 2019
Mesajlar
1.141
Makaleler
1
Çözümler
7
Yer
Los Santos
Hocam bir şeyler yapmayı denedim de sürprizbozan çıktımı onda?

Yok ya hiç tıklamayayım zaten travmam var arkadaşım Discord'da muhabbet ederken LightShot'tan jump scare att evde görüntülüydü biraz. Şey demiş "-jump scare var dikkat edin" diye bende duymadım tıkladım korkudan masanın altına girdim kulaklığı fırlatıp. Böyle oyun oynayınca sürekli jump scare yiyecekmişim gibi hissediyorum.
 

411924

Hectopat
Katılım
7 Ocak 2021
Mesajlar
6.410
Makaleler
12
Çözümler
30
Arkadaşlar bir arkadaşımla cin filmi arıyorduk ben dedim en düşük puanlı cin filmini izleyelim güleriz, açtık işte ama çok sıkıcıydı ben uyuya kaldım daha sonra filmin bir kısmında karakter makyajlı falan saçma bir kılığa sokmuşlar o sahnede basslı jumpscare koymuşlar. O sahnede sese bir uyandım o görseli gördüm o günden beri ara ara rüyalarıma giriyor o sahne, yine uykumdayım o sahneyi tekrar tekrar izliyorum ama çok daha fazla basslı bu konuda ne yapabilirim? Yeşil çay, kinoa çayı falan denedim ama rahatlatmıyor belki dedim mayıştırır derin uykuya girerim rüya görmem falan ama işe yaramadı.
Filmin tam 30:15 dakikasında o karakter çıkıyor merak edenler tam haline bakabilir sahnenin.
Filmin yapımcıları: Bedel ödendi.
Başka filmlere bak . Bence bu tarz durumlarda aynı sahneyi açmak korkunu azaltmaz . Unutmaya çalışın.
 

Yeni konular

Yukarı