Rüyaların yorumları kesin doğru mu?

ardaaltin

Hectopat
Daha fazla  
Gördüğüm rüyaların yorumlarına bakıyorum, yorumlara pek inanmasam da ama gerçekten doğru mu bilmiyorum. Rüyasında gördüğü bir şeyle gerçek hayattaki anlamında gerçekleşmiş olanlar var mı merak ediyorum.

Bizim din hocası rüyamda dişlerimden biri düşmüştü o düşen dişin anlamı amcaydı kısa süre sonra amcam öldü demişti bazı rüyaların anlamı olabilir ama birçoğu tutmaz.

Vallahi benim de rüyam böyleyli şimdi gördüm baktım ve hemen yazdım dişim düştü rüyada.

Rüyada dişin düşmesi sıkıntıların biteceğine, mevcut olan borcun ödeneceğine işaret eder. Rüyada dişin düşmesini gören rüya sahibi hastaysa şifa bulacağı rivayet edilir. Aynı zamanda rüyada dişin düşmesi rüya sahibinin sevdiği yakınına veya akrabasına zarar geleceği, bu duruma üzüleceği delalet edilir. Bu şekildeydi açıklamasıda baba veya baba tarafından ani ölüm geleceğiydi bu yüzden konu açtım.

Bir sürü farklı anlamları var büyük ihtimalle biri rüyasından sonra bir olay yaşıyor ve buna yorumluyor bu yüzdende anlamı bu olarak kalıyor 1 kişi bu olayı yaşadı diye o yüzden 1 rüyanın bir sürü anlamı var bende rüyanın dejavu olduğunu düşünüyorum.

Bir sürü farklı anlamları var büyük ihtimalle biri rüyasından sonra bir olay yaşıyor ve buna yorumluyor bu yüzdende anlamı bu olarak kalıyor 1 kişi bu olayı yaşadı diye o yüzden 1 rüyanın bir sürü anlamı var bende rüyanın dejavu olduğunu düşünüyorum.
Hocam çok abartıyorsunuz, rüyaların hiçbir anlamı yoktur. Rüyalar sadece görsel ve işitsel algı duyularıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı