Rüyaların yorumları kesin doğru mu?

Kesin doğru değil. Konunun bilimle de alakası yok. Ara sıra bir yorum tutarsa meğer böyleymiş dersin. Rüya tabiri, fal, tarot vesaire hepsi sanrı üzerine kurulu uyduruk şeyler.

Gördüğüm rüyaların yorumlarına bakıyorum, yorumlara pek inanmasam da ama gerçekten doğru mu bilmiyorum. Rüyasında gördüğü bir şeyle gerçek hayattaki anlamında gerçekleşmiş olanlar var mı merak ediyorum.
hayır uydurma

Gördüğüm rüyaların yorumlarına bakıyorum, yorumlara pek inanmasam da ama gerçekten doğru mu bilmiyorum. Rüyasında gördüğü bir şeyle gerçek hayattaki anlamında gerçekleşmiş olanlar var mı merak ediyorum.
Rüyalar sadece günün sonunda uyurken beyinde yazılan rastgele görsel ve işitsel şeylerdir, herhangi bir anlam çıkartılamaz.

Rüyalar günün sonunda uyurken beynin yazdığı rastgele görsel ve işitsel şeylerdir, herhangi bir anlamı yoktur, bilimsel bir dayanağı da bulunmuyor.

Geri
Yukarı