Rüyam'da recep abiyi gördüm (Rüyamdaki olayları düzenleyerek anlattım)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada Recep abi alman mı yani konuşma aksanı benimki gibi recep abi ile benim sesli konuşma stilim yaklaşık olarak neredeyse aynı yani.

Rüyamda 9000 TL sistem parçalarını satın almıştım sonra evime Recep Baltaş gelmişti ve bana çok sinirliydi ama genede gelmişti bende ona dedim ki "Sizin ofisinizde DDR4 sistem toplayabilirmiyim hem bu sefer blu-ray okuyucuda olacak" Recep Baltaşın söylediği: "Üzgünüm ama daha önce DDR4 sistem toplamıştık zaten o yüzden sizi maleesef ofisimize alamıyoruz" Ben: "Ya lütfen recep abi ağlayacağım lütfen yalvarırım. Beni alın lütfen." Recep: "Beni zorlama lütfen erdem olmaz dediysem olmaz." Ben: "Lütfen bir kıyak yapın bana bende videoya girmek istiyorum :(" Recep: "Erdem sana birşey diyimmi?" Ben: "Söyle." Recep: "Eğer bir kız arkadaşın olsaydı ve o istemiyorum deseydi sen ne yapardın?" Ben: "Onun peşini bırakmazdım" Recep: "Hah, bak işte orda yanıldın arkadaşım." Ben: "Neden?" Recep: "Çünkü birisi istemiyorsa onu zorlayamazsın." Ben: "Hayellerim yıkıldı" Recep: Bu arada forumda 2015 eylüle kadar yasakladık seni çünkü kurallara uymadın erdem ama seni anlıyorum." Ben: "Biliyorum biliyorum hepsi benim suçum özür dilerim lütfen beni ateşli çukura atmayın."

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz rüyam hakkında? :D
Çok fantastik bir rüya gördüm. :D
Filmlerdeki gibi sanki.
Bu rüyayı 5 gün önce görmüştüm ve not defterine kaydetmiştim.

Kardeşim hani bir laf vardır ya. "Bi tarafın açık kalmış." diye. İşte o laf bu hikaye'ye tam oturdu :D :D :D Hahahahahih :D.

Bu arada Recep abi alman mı yani konuşma aksanı benimki gibi recep abi ile benim sesli konuşma stilim yaklaşık olarak neredeyse aynı yani.
Rizeli diye biliyorum, ama bir çok ülkeye gittiği için ve İngilizce'de bildiğinden filan aksanı değişik olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı