Technopatten gidenlerin siteyi ve Recep Abiyi kötülemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası Recep bey haklı üstteki arkadaşın konusuna yazdıklarıyla, bu tarz konuların binlercesi açılıyor ve hiçbirinde detay yok, adam diyor ki oyunum hata verdi, kardeşim bu oyun orijinal mi? İşletim sistemin nedir? Hata kodu ve bilgisayar özelliklerin nedir? Adam bunları söylemeden konu açıyor biz de artık ofansif olmaya başlıyoruz, çünkü yaptığımız şeyden biz para almıyoruz gönüllülük esasında buradaki arkadaşlara yardım ediyoruz, bir süre sonra da bilinçsiz konular can sıkıyor. İnsanların burayı kötülemesinin sebebi ile çok sıkı kurallar, insanlar kendi dillerini bile yazıp konuşamadıkları için buradaki kuralları da sert buluyorlar halbuki hiç sert kurallar değil. Recep Bey'de bir insan, işi başından aşkın, insanlara kötü davranabilir veya ağzından hakaret kaçabilir, ki ben 8 senedir bu sitedeyim bir kez olsun Recep Bey'in küfür ettiğini ne duydum ne gördüm.
Olay tam olarak bu hocam.

Neyse arkadaşlar sizi tanrınızla baş başa bırakmak lazım, herkes hata yapar.
Birde şöyle bir laf vardır ''şeyh uçmaz, mürit uçurur'' diye, bu durum ona dönmüş iyi günler.

Birde şöyle bir laf vardır ''şeyh uçmaz, mürit uçurur'' diye, bu durum ona dönmüş iyi günler.
Hocam tanrılıkla ne alakası var ben sizin fazla alıngan davrandığınızı düşündüm herkes size technopatte sadece siz varmışsınız gibi ilgi gösteremez olay bundan ibaret.

Açık konuşayım, Recep Baltaş'a üzülüyorum Technopat gibi bir kitleyle uğraştığı için.

Bu sitede ki 10 konudan 9'u saçma sapan konular. Hatta ben bu siteye saçma sapan konulara bakıp eğlenmek için giriyorum🤣. Orta düzey teknoloji bilgisi olan biri Technopatta ciddi şekilde takılmaz.

Recep kardeşimiz herkese yardımcı oluyor eyvallah ama bazen gereksiz fazla lakayıt yorumlar yapabiliyor, benim konumda yaptığı gibi. Bir sorun varsa bak bu yetmiyor yazarsın kahin güçlerin devreye girmez. :D
Haketmişsin yalnız.

Hak edecek ne yapmış merak ettim açıkçası. Bilmediği, çözemediği bir konuda yardım istemiş. Bilmemesi alay konusu olması için bir bahane olabiliyor mu? Ben mi bilmiyorum acaba.
Konuya gir oku. "Sorun başlıktaki gibidir" yazmış arkadaş. Başlıkta ne yazan ise "DirectX hatası".

Bu tarz konularda yapılması gereken sorun başlıktaki gibidir demek değildir. Process Monitor ile rapor paylaşmak veya konuda söylendiği gibi hatanın resmini paylaşılmalıdır. Bu yapılmadığı için hatanın ne olduğunu kahin olmadığımız için bilemeyiz. Sızlanmanın anlamı yok.

Sanırım yakında bende ayrılacağım forumdan. Kurallar gereksiz şekilde katı. Bir kişiye yardım etmek için sorduğu soruya yanıt veriyorum. Ardından noktalama işareti ile ilgili küçük bir hata yaptım diye 1 saat yasaklanıyorum. Yardım etmek istediğim kişiye de yardım edemiyorum. Ayrıca Technopat yöneticileri eleştiriyi çekemiyorlar. Muhtemelen bu yazıyı gören bir yönetici ya beni yasaklayacak ya da mesajımı silecek. İyi işte ya en azından uğraşmayacağım. :)

Ben agnostik olduğum için Recep bey benim Tanrım olamaz fakat eğer inanmak isteseydim de ona inanabilirdim, neyse konuyu farklı yerlere sündürmeyelim, yukarıda her insanın hata yapabileceğini fakat ShiftDelete'de konu açanın da senin de haksız olduğunu da belirttim, sebebi ise şu;
1 yıldır bu forumda takılıyorsun ve 300 küsür mesajın var, hala yardım isterken detay verilmeyeceğini bilemiyorsan yazık kafana, doktora gittiğinde hastalığını açık açık söylemezsen o insan seni tedavi edemez, bu durum doktora gidip bir yerim ağrıyor ama söylemem tahmin et ve beni iyileştir durumuna gidiyor, eğer bir sorununuzun çözülmesini istiyorsanız o sorun hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekir.
Sanırım yakında bende ayrılacağım forumdan. Kurallar gereksiz şekilde katı. Bir kişiye yardım etmek için sorduğu soruya yanıt veriyorum. Ardından noktalama işareti ile ilgili küçük bir hata yaptım diye 1 saat yasaklanıyorum. Yardım etmek istediğim kişiye de yardım edemiyorum. Ayrıca Technopat yöneticileri eleştiriyi çekemiyorlar. Muhtemelen bu yazıyı gören bir yönetici ya beni yasaklayacak ya da mesajımı silecek. İyi işte ya en azından uğraşmayacağım :).
Kapı orada, eğer kendi dilinizdeki noktalama işaretlerini bile bilemiyorsanız burada durmanın manası yok, insanlar Türkçe kurallarına uymadığı zaman yazdıkları şeyleri anlamakta güçlük çekiyoruz ve konulara yardım etmemizi zorlaştırıyor, burası neresi 2008 MSN mi? Ayrıca bir yetkilinin size haksız ceza verdiğini düşünüyorsanız şikayet edersiniz ve kendisi hakkında gerekilen işlem yapılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı