Rüyanızı Nasıl Kontrol Ediyorsunuz?

Ben rüya görmüyorum. Ama dinlediğim müzikleri duyuyorum. Bildiğin müzik dinliyorum uykuda. Oyun oynarken çok müzik dinlediğim için olabilir. Uyumadan önce de müzik dinlerim. Ondan da olabilir.

Açıkçası rüya kontrol olayına inanmıyorum. Biri rüyada olduğunu anlayabilir. Ama "1080p matrix modu"na girmiş gibi anlatıyorlar. Rüya dediğin şey zaten bulanık ve mantığın olmadığı bir haldir.

Ben çoğu kez yapabildim beyin tam olarak açılmamışken olması lazım ama kontrol edince sabah uyandığınızda başınız ağrıyabiliyor.İster inanın ister inanmayın ama çok güzel his .

YouTube’da bir kaç video gördüm fakat pek iyi değildi. Lucid rüya için bildiğiniz güzel kaynaklar var mı?

Rüyam çok sıkıcıysa gözlerimi açmaya çalışıyorum biraz zor ama zorlayınca bitiyor. Bir kere rüyamda çok sevdiğim ama bir türlü bitiremediğim oyunun videosunu izliyordum. Bir yön navigasyonu açayım deyip navigasyon açmıştım 😀 ama bu bayağı zor oluyor rüyamda tuvalete gittiğimi farkedince eyvah diyorum gözlerimi açmaya çalışıyorum açınca tuvaletim geliyor.(2019 olduğunu farketmemişim)

Geri
Yukarı