Yalnızlıkla nasıl baş ediyorsunuz?

O boğulma başlıyor insanda bi süreden sonra, o yüzden samimi birisi lazım zaten hayatıma.

Hocam oyunlardan bahsediyorsanız bende oyunları çok severim, 7 yaşımdan beri iç içeyim bilgisayar ortamıyla, ingilizce ve yabancı dilde çok katkısı oldu bana hatta 3 gün önce yüksek fiyatlı bir fare aldım, mutlulukla bayram sonunu bekliyorum. Ama oyunlarda bir yere kadar işte.
Youtube'da Wolf of Tokyo diye bir kanal var zamanında bana çok yardımcı oldu sana'da bayağı yardımcı olur sanırım.

Calisiyorum, yalnizlik benim icin cok ideal. Boylelikle bazen sacma sapan zaman oldurecegim yere o zamani kendime ayirmis oluyorum.

Youtube'da Wolf of Tokyo diye bir kanal var zamanında bana çok yardımcı oldu sana'da bayağı yardımcı olur sanırım.
Bir göz atacağım sağolun.
Doğrudur kardeşim benim seni iyi anlıyorum emin ol. Her gecenin bir sabahı vardır. Bakmışsın kafa dengi bir dost bulmuşsun beraber vakit geçiriyorsunuz.
Umarım. Zaman gösterir.
Calisiyorum, yalnizlik benim icin cok ideal. Boylelikle bazen sacma sapan zaman oldurecegim yere o zamani kendime ayirmis oluyorum.
Hocam o kadar fazla boş zamanım var ki. Bu boş zamanı sevdiğim biriyle öldürmek istiyorum ben.

Başlıktaki gibi, yalnızlıkla nasıl başa çıkar bir insan? Sizin yöntemleriniz neler? Sadece diğer insanlardan duymak istediğim için böyle bir konu açıyorum.
Yalnızsan ve bunu kabullenmezsen etrafını sahte insanlar sarar. İnan ki bu insanlar kanserden daha beter olurlar. İlla insana sığınmak gerekmiyor yalnız kalmamak için. Kitaplar, filmler, oyunlar ve hayvanlar. Kendini insanlar arasında yalnız hissediyorsan bunlara sığın daha az zarar görürsün.

Doğrudur kardeşim benim seni iyi anlıyorum emin ol. Her gecenin bir sabahı vardır. Bakmışsın kafa dengi bir dost bulmuşsun beraber vakit geçiriyorsunuz.
son 2 haftam sadece uyan, yemek ye, spora git, gece uyu. bu şekilde geçiyor. Sabahı da gecemin içine katıyorum artık. Uyumam gereken saatte sadece melankolik şarkılar dinliyorum. Artık sadece gecem kaldı. Zamanında nargile kafelere 4 dost giderdik, şimdi babama teklif ediyorum yakalım mı diye. Bir gözünü açarsın, sadece sen kalmışsın. Benim karakolluk olayım oldu o 3 dosttan 1 kişi bile halimi sormadı. Kimseye güvenmemek lazım. İçimi döktüm. Özür dilerim.

Yalnızsan ve bunu kabullenmezsen etrafını sahte insanlar sarar. İnan ki bu insanlar kanserden daha beter olurlar. İlla insana sığınmak gerekmiyor yalnız kalmamak için. Kitaplar, filmler, oyunlar ve hayvanlar. Kendini insanlar arasında yalnız hissediyorsan bunlara sığın daha az zarar görürsün.

Çok sevdiğim bir kedim var, onla zaman geçiriyorum sıkıldıkça. Çok kitaplarla arası olan birisi değilim ama arada okuyorum. Oyunlarda fazlasıyla zaman geçiriyorum. Robot gibi yaşıyormuşum gibi geliyor, arkadaşlarımla AVM'ye falan gitmek çok daha tatmin edici geliyor kulağa.

Son 2 haftam sadece uyan, yemek ye, spora git, gece uyu. Bu şekilde geçiyor. Sabahı da gecemin içine katıyorum artık. Uyumam gereken saatte sadece melankolik şarkılar dinliyorum. Artık sadece geceğim kaldı. Zamanında nargile kafelere 4 dost giderdik, şimdi babama teklif ediyorum yakalım mı diye. Bir gözünü açarsın, sadece sen kalmışsın. Benim karakolluk olayım oldu o 3 dosttan 1 kişi bile halimi sormadı. Kimseye güvenmemek lazım. İçimi döktüm. Özür dilerim.

Niye özür diliyorsunuz hocam, kimse yargılamaz burada. Ben özür dilerim böyle bir şey yaşadığınız için.

@vaxq Bak benim Drift yaptığım ortam tam anlamıyla kusursuz. Boost göstergem bile var.

Ne kadar deneyimlerini gerçekçiye yakın yaparsan o kadar az sıkılırsın.

Yıllardır yalnızım ailemden başka kimsem yok. Bugün basım derde girse ailemden kimsede müsait olmasa ya da yanımda olmasa hiç kimse bana yardım etmez. İlk başta çok zorladı ihanet etmeleri yarı yolda bırakmaları vs. Ama hep başa çıktım. Yalnizlik iyidir tabii yerine göre kendine yaslanan dik yürür o yüzden dert etme. İllaki arkadaşların olacak bu sene olmazsa seneye olur. Sana tavsiyem kendini geliştir, İngilizce öğren, oyun oyna. Bunlar yalnızlığını unutturur sana.

Geri
Yukarı