Rüyayı kontrol edebilmek normal mi?

Ben rüya gördüğümü uyandıktan sonra parça pinçik kısmını hatırlayınca fark ederken millet rüyasında neler yapıyor 🤯

Derin uyku ile çok daha ötesi yapılabiliyor telekinezi gibi şeyler sadece odak ve ruhunu hissetmen gerekli telekinezi yapan biriyle tanıştım ve tüylerim diken diken oldu cinde olabilir dedim ve bir daha konuşmadım adam gözleri ve el hareketleri ile masadaki kaşığı büktü böyle bir şey mümkün değil gibi geldi fakat kurgu olması imkansız.

Bu arada eğer yapmak isteyen arkadaşlar varsa söyleyeyim, Lucid Dreaming sadece rastgele oluşan bir olay değil diye biliyorum. Hiç görmemiş insanlar için teknikler var, ben denemedim ama deneyeceğim. İnternetten araştırabilirsiniz, belki işinize yarar ve görebilirsiniz. Teknikler sizin Lusid Rüya görmenizi sağlıyor.

Herkese iyi akşamlar bundan birkaç gün önce bir rüya gördüm gördüğüm. Rüyada rüyanın içinde olduğumu anlayıp bir şeyler yaptım ve sonrasında rüyada uyuyup rüya içinde ekstradan bir daha rüya gördüm ve bu rüyaları kontrol edebildim. Ve sonrasında uyanmak istediğimde direkt uyandım. Sizce neden böyle bir şey yaşamış olabilirim?
(Yazdığım her şey gerçektir)

Aga yüksekten düşme rüyası göresen buga girmez misin? Ya da istesen görebilir misin bu rüyayü?
Herkese iyi akşamlar bundan birkaç gün önce bir rüya gördüm gördüğüm. Rüyada rüyanın içinde olduğumu anlayıp bir şeyler yaptım ve sonrasında rüyada uyuyup rüya içinde ekstradan bir daha rüya gördüm ve bu rüyaları kontrol edebildim. Ve sonrasında uyanmak istediğimde direkt uyandım. Sizce neden böyle bir şey yaşamış olabilirim?
(Yazdığım her şey gerçektir)

Aşırı hoşuma gidiyor o yüksekten düşme rüyası birden uyanınca vücudum boşlukta gibi oluyor hissizleşiyorum bir an mükemmel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı