Rüyayı kontrol edebilmek normal mi?

Herkese iyi akşamlar bundan birkaç gün önce bir rüya gördüm gördüğüm. Rüyada rüyanın içinde olduğumu anlayıp bir şeyler yaptım ve sonrasında rüyada uyuyup rüya içinde ekstradan bir daha rüya gördüm ve bu rüyaları kontrol edebildim. Ve sonrasında uyanmak istediğimde direkt uyandım. Sizce neden böyle bir şey yaşamış olabilirim?
(Yazdığım her şey gerçektir)
Çok fantastik film izlemişsin herhalde

Rüya kontrol ederek uzaya gittim dersem inanır mısın ama niyeyse gerçekçi gelmedi bana sanki bir videodan görüyormuşum gibi bir histi.

Muhtemelen inanırım. Çünkü sonuçta senin hayal dünyan. İstediklerini yapabilirsin.

Herkese iyi akşamlar bundan birkaç gün önce bir rüya gördüm gördüğüm. Rüyada rüyanın içinde olduğumu anlayıp bir şeyler yaptım ve sonrasında rüyada uyuyup rüya içinde ekstradan bir daha rüya gördüm ve bu rüyaları kontrol edebildim. Ve sonrasında uyanmak istediğimde direkt uyandım. Sizce neden böyle bir şey yaşamış olabilirim?
(Yazdığım her şey gerçektir)
Hocam aynısını geçen gece ben de yaşadım rüyada olduğumu fark ettim uyanmaya çalışıyordum cok zor uyandım. Bi baktım yine rüyadayım. Ama benim ki baya zordu bi an hic uyanamayacağım zannettim karabasan dedikleri sey bu galiba.

Muhtemelen inanırım. Çünkü sonuçta senin hayal dünyan. İstediklerini yapabilirsin.

Bunun elektronik bir alet ile sürekli yapabilme imkanım olsa 50k TL bile olsa alırım düşünsene rüyada flash gibi kontrolün altında son hız istediğin yere gidiyorsun görüyorsun sanal yaşam gibi bir durum.

Hocam aynısını geçen gece ben de yaşadım rüyada olduğumu fark ettim uyanmaya çalışıyordum cok zor uyandım. Bir baktım yine rüyadayım. Ama benimki bayağı zordu bir an hiç uyanamayacağım zannettim karabasan dedikleri şey bu galiba.

Bende kolay oldu uyanması direkt uyandım kendi irademle.
Bunun elektronik bir alet ile sürekli yapabilme imkanım olsa 50k TL bile olsa alırım düşünsene rüyada flash gibi kontrolün altında son hız istediğin yere gidiyorsun görüyorsun sanal yaşam gibi bir durum.

İnception filmindeki gibi.

Ve inanılmaz zevkli. İstediğini yapabilirsin sonuçta. Sapık birşey yapmak istiyorsan yap, gez, toz, uzaya çık, hayal ettiğin takıma git vs. Vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı