Rufus Yazılımından Sonra Flash belleği TV Görmeme Sorunu

Umut Denız

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 yüklemek için UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat bu konudan faydalandım ve rufusla flash belleği biçimlendirdim. Fakat daha sonra Tv'ye bağladıgım USB belleği Tv görüyor ama format desteklemiyor diyip filmleri açmamaya başladı. Flash bellekte hiç bir sorun yok. Fat32 ve NTFS olarak hızlı biçimlendirme yaptım. Ama sonuç yine aynı. Filmler Tv'de artık açılmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapmaya çalışıyorsun gerçekten anlamadım. Rufus flash bellek biçimlendirme programı değildir. Televizyonda windows mu çalıştırmaya çalışıyorsun yoksa sadece belleğine attığın filmi mi izlemek istiyorsun?

Ne yapmaya çalışıyorsun gerçekten anlamadım. Rufus flash bellek biçimlendirme programı değildir. Televizyonda windows mu çalıştırmaya çalışıyorsun yoksa sadece belleğine attığın filmi mi izlemek istiyorsun?
UEFI windows 10 kurulum cdsi hazırlamak için flash belleğime rufus ile işlem yaptım. Daha sonra işim bittiğinde flashbelleği boşaltıp içine film attım ve tvye taktım. Fakat çalışmadı. Bende Fat32 olarak biçimlendirip denedim olmadı, ntfs ile denedim yine olmadı. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elle silme yapıyorsan işe yaramaz. USB'nin bootable özelliği olduğu için bir ihtimal engel olabilir. Biçimlendirme işlemi yap.
Ayrıca TV'nin desteklediği film formatları var. Onların dışına çıkma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı