Ruhi çenetin kanalı nasıl sadece bir link ile hacklendi?

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok büyük bir açık bulunmadığı sürece çerezleri link ile çalmaları mümkün değil. İllaki kullanıcının bir şeylere izin vermesi gerekir. Fakat ruhi çenet "linke tıkladığımız gibi bilgiler karşı tarafa gitti" diyor. Böyle bir şey mümkün mü?

Çok büyük bir açık bulunmadığı sürece çerezleri link ile çalmaları mümkün değil. İllaki kullanıcının bir şeylere izin vermesi gerekir. Fakat ruhi çenet "linke tıkladığımız gibi bilgiler karşı tarafa gitti" diyor. Böyle bir şey mümkün mü?

Mümkunati var ama bayağı profesyonel şekilde hazırlanması lazım.

Mümkün hatta tek linkle Steam hesabı çalmayla aynı şey.

Steam hesabı çalma olayı hesabını girmeni gerektiren bir durum. Öbür türlü çalması için bayağı uğraşılması lazim.

Mümkunati var ama bayağı profesyonel şekilde hazırlanması lazım.

Steam hesabı çalma olayı hesabını girmeni gerektiren bir durum. Öbür türlü çalması için bayağı uğraşılması lazim.
Hocam benim bildiğim Zero Day Exploit olmadığı sürece öyle bir şey olamaz. Zaten zero day exploit de ömür boyu 3-4 defa bulunabildi sadece.

Link ile hesap çalınmaz, safsatalara inanmayın. Öyle bir sosyal mühendislik teknikleri var ki ne olduğunu anlamadan tüm hesaplarınızı çaldırabilirsiniz.

Link ile hesap çalınmaz, safsatalara inanmayın. Öyle bir sosyal mühendislik teknikleri var ki ne olduğunu anlamadan tüm hesaplarınızı çaldırabilirsiniz.
Ruhi çenet'in hiç bir şeyi kontrol etmeden bir form dolduracağını sanmıyorum. Ki o gösterdiği zara maillerini bile umursamıyorsa bunu da çok kez kontrol etmesi gerekiyordu.

Hocam benim bildiğim Zero day exploit olmadığı sürece öyle bir şey olamaz. Zaten Zero day exploit de ömür boyu 3-4 defa bulunabildi sadece.

Pek bu konularda hakim değilim ama boyle olaylara birkaç defa daha karsilasmistim.
Dediğim gibi bayağı ugrasilmasi lazim zaten yapılan kanala göre belirli planlanmış bir olay.

Geri
Yukarı