Ruhunuza İşleyen Oyunlar

Witcher serisi tek kelime efsane.
Forest'a katılıyorum, arkadaşlarla oynadığım nadir oyunlardan biri ve unutulmaz anlar yaşadım. Son bossta bug olmasından dolayı 4 kisi girdiğimiz oyunda tek başıma kesmek zorunda kalmıştım. Terledigimi hatırlıyorum ama oyun boyunca hic olmedim 😂
Stalker serisi, eski bir oyun ve mekanikleri cok hantal fakat atmosfer harika.
Fall out new vegas, halen oynuyorum o kadar seviyorum.
3 de fena değil.
Fallout 4, idare eder ama new vegas kadar sarmadi.
Ilginc gelebilir, fakat Terraria! Buna bayıldım hikaye falan olmasa da çok şeker müzikleri olan ve oynanışı eğlenceli, sürekli yeni hedefler koyup uğraştığın güzel bir oyun

Yeni oyunlar sarmıyor pek. Eskide kaldım galiba. Cyberpunk 2077 cok iyi ve daha iyi olacak zamanla.

Artık etki etmese de eskiden hiçbir şey bilmeden sadece oynardım. Artık zevk verse de eski havası yok. Hile bilmediğimden tek tek testereyle alışveriş merkezindeki kadınları kesip parasını almaya çalışıyordum. :D

GTA San Andreas
GTA Vice City
CS 1.6

Zamanında bunları oynardım. Mafia serisinden bir oyun da bana işledi ama hangi oyun bilmiyorum. Şehir haritasını az çok hatırlıyorum ama serinin oyunlarına baktım, genelde New York tarzı büyük şehirler var. Küçük bir şehirde oynuyordum ek olarak polisin giremediği bir tren istasyonu gibi bir şey vardı, orada aranma siliniyordu. O oyunu hala merak ediyorum çünkü birkaç kez oynayabildim. Bilenler adını söylerse sevinirim.

Geri
Yukarı