Run gainer iyi mi?

Puhahaha, hocam iyi rezil etmişsiniz elinize sağlık, bu elemana normal bir üslupla cevap vermiştim başka bir konuda, "bana supplement markalarını anlatmana gerek yok" tarzında çıkışıp fiyatı Big Joy'la yakın meblağlarda Ocean önermişti bir arkadaşa 😃😃😃
Cidden yaptı mı bunu? Bu kadar da olacağını düşünmemiştim. Big Joy neresi Ocean neresi. Sağ olun hocam.

Puhahaha, hocam iyi rezil etmişsiniz elinize sağlık, bu elemana normal bir üslupla cevap vermiştim başka bir konuda, "bana supplement markalarını anlatmana gerek yok" tarzında çıkışıp fiyatı bigjoyla yakın meblağlarda ocean önermişti bir arkadaşa 😃😃😃
Bu arada konuyu inceledim. Kendisinin çıkışı ne kadar kötü olsa da kreatinde marka pek fark etmiyor. Ben protein tozu olarak asla Ocean gibi markalar almam, hatta şu anda aktif olarak Hardline ve Big Joy kullanmaktayım fakat kreatin kullanırken hem aromalı hem aromasız olarak Ocean kullandım.

Fakat yine de Run Nutrition gibi merdiven altı bir markayı arkadaşı kullanmış diye ölümüne savunduğunu değiştirmez.

Bu arada konuyu inceledim. Kendisinin çıkışı ne kadar kötü olsa da kreatinde marka pek fark etmiyor. Ben protein tozu olarak asla ocean gibi markalar almam, hatta şu anda aktif olarak Hardline ve big joy kullanmaktayım fakat kreatin kullanırken hem aromalı hem aromasız olarak ocean kullandım.

Fakat yine de run nutrition gibi merdiven altı bir markayı arkadaşı kullanmış diye ölümüne savunduğunu değiştirmez.

Hocam bir nebze doğru lakin, siz aynı fiyat bandına bigjoy kreatin mi yoksa ocean kreatin mi alırdınız, burada mesela bu aslında, ki ben kreatinin saflığı konusunda bir şey demedim orada, çok çabuk kuruduğundan bahsettim oceanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı