Run gainer iyi mi?

Alınmaz. Böyle dandik markalara itibar etmeyiniz.

Ronic 3kg olanını ben çok satılıyor ve çok fazla olumlu yorum olduğunu görünce kullanmıştım, kutu bitiminde diyetime bağlı olarak 5 kilo aldırmıştı. Çilek aromasını kullanmıştım topaklanma yapmıyordu ve tadı fena değildi 2 3 kez içince alışmıştım. Dandik marka olduğunu bilmiyordum ama neye göre dandik mesela içindeki kalorisine göre mi karbonhidrat ya da proteini falan mı az? Cidden bilmediğimden soruyorum çünkü kilo alımı için bende işe yaramıştı.

Hocam bir nebze doğru lakin, siz aynı fiyat bandına bigjoy kreatin mi yoksa ocean kreatin mi alırdınız, burada mesela bu aslında, ki ben kreatinin saflığı konusunda bir şey demedim orada, çok çabuk kuruduğundan bahsettim oceanın.
Yani ben öyle bir şey ile karşılaşmadım. Gramajı aynı ise tabi ki de Big Joy alırdım daha güvenilir diye (Bir de kutusu çok güzel geliyor bana :D).

Ronic 3kg olanını ben çok satılıyor ve çok fazla olumlu yorum olduğunu görünce kullanmıştım, kutu bitiminde diyetime bağlı olarak 5 kilo aldırmıştı. Çilek aromasını kullanmıştım topaklanma yapmıyordu ve tadı fena değildi 2 3 kez içince alışmıştım. Dandik marka olduğunu bilmiyordum ama neye göre dandik mesela içindeki kalorisine göre mi karbonhidrat ya da proteini falan mı az? Cidden bilmediğimden soruyorum çünkü kilo alımı için bende işe yaramıştı.
Bu markaların fabrikası var mı belli değil, zaten fabrikası olacak bütçede bir firma değil. Ham maddesi ne bilinmiyor, üretime dair hiç bir şey yok. Tadı güzel olabilir ve topaklanmayabilir fakat o içindekinin protein tozunun ham maddesi olan peynir suyu olduğunu nereden biliyorsun, asıl sorun o işte. Protein tozunun kalitesi=Ham madde.

Yani ben öyle bir şey ile karşılaşmadım. Gramajı aynı ise tabi ki de Big Joy alırdım daha güvenilir diye (Bir de kutusu çok güzel geliyor bana :D).

Bu markaların fabrikası var mı belli değil, zaten fabrikası olacak bütçede bir firma değil. Ham maddesi ne bilinmiyor, üretime dair hiç bir şey yok. Tadı güzel olabilir ve topaklanmayabilir fakat o içindekinin protein tozunun ham maddesi olan peynir suyu olduğunu nereden biliyorsun, asıl sorun o işte. Protein tozunun kalitesi=Ham madde.

bende protein tozu , bcaa , lcarnitine almayı düşünüyorum ekstradan desteklemek için multivitamin , omega3 ve vitamin c birde detoksfit almayı düşünüyorum. aşağıdaki markalardan birinden alışveriş yapıcam para aşırı önemli değil ama aşırı para vermek veya az para verip dandik ürün almak istemiyorum önerebileceklerin hangisidir.

HIQ
HARDLINE
TORQ
SUPPLEMENTLER
BIGJOY
SSN
MYSUPPLEMENT
GRIZZONE

Bir de bu var Torq Nutrition Gold Mass Gainer Karbonhidrat Tozu 3000 Gr / 15 Servis - Çikolata Aromalı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bir serviste 817 kalori veriyor günde 2 servis 1600 kalori bu my supplemente göre daha çok kilo aldırabilir sence hangisi daha iyi.

600 TL 3kg ye vereceğinde 900TL'ye 5kg al bence daha iyi fiyat açısından. 3 kg dediğin gibş 2 servis içilirse 15 gün de bitiyor 5kg iki serviste 20 günde bitiyor. Bence 5kg daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı