Rusça nasıl öğrenilebilir?

tomop

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Rusça öğrenmek istiyorum. Mobilden kendi başıma nasıl öğrenebilirim? İnternette araştırdım. Dualingo diye program var onu kullanmaya başladım 18 gün oldu ama hiçbir faydası yok ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben Rusça öğrenmek istiyorum. Mobilden kendi başıma nasıl öğrenebilirim? İnternette araştırdım. Dualingo diye program var onu kullanmaya başladım 18 gün oldu ama hiçbir faydası yok ne yapmalıyım?
Yavaş yavaş öğrenmeye başlarsınız. Onun dışında internette online kurslar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce alfabeyi öğrenin. Daha sonra ise anadili Rusça olan insanlarla düzenli olarak konuşarak pratik yapın. Rusça metinler okumaya çalışın.

Kiril alfabesine hakim misiniz hocam?
Hocam kril alfabesini ana dilim gibi ögrendim ama ne yapacagimi bilmiyom.

İlk önce alfabeyi öğrenin. Daha sonra ise anadili Rusça olan insanlarla düzenli olarak konuşarak pratik yapın. Rusça metinler okumaya çalışın.
Alfabesini biliyorum ama nasil konuşmayi ögrenecegimi bilmiyom.

Yavaş yavaş öğrenmeye başlarsınız. Onun dışında internette online kurslar var.
Biz ülkeden online kurslara katilamiyoruz hocam bildiginiz bur program varmi.

Hocam kril alfabesini ana dilim gibi ögrendim ama ne yapacagimi bilmiyom.

Alfabesini biliyorum ama nasil konuşmayi ögrenecegimi bilmiyom.

Biz ülkemizden online kurslara katilamiyoruz hocam bildiginiz bir program varmi.

Kursa git. Ya da İngilizcen varsa YDT'ye girip Rus Dili ve Edebiyatına kaydolup hazırlığını oku. Belki sevip devam edersin.

Kursa git. Ya da İngilizcen varsa YDT'ye girip Rus Dili ve Edebiyatına kaydolup hazırlığını oku. Belki sevip devam edersin.
Hocam Inglizcem 0.Başka bir yolu yokmu ögrenmenin ben rusca alfabeyi biliyorum çok iyi okuyorumda ama konuşmayi bilmiyorum.

Geri
Yukarı