Ruslar beni oyundan attı

theblade

Hectopat
Merhaba. Bugün CS:GO girdim. Uzun maç Dust 2 haritası oynuyorum hep. Karşı takım 4 Türk geldi. Bizim takımda arkadaşlarım başka oyun oynadığı için tek başımaydım. Oyun başladı biz bayağı önde gidiyorduk. Maç 14-2 olduğunda benim 39 killim vardı. Adama yanlışlıkla sol tık bıçak attım oylama başlattılar beni attılar. İnfo veriyorum sus diye bağırıyorlar. Puan gelmiyor mu acaba?

Welcome to the club. Tek girmemeye çalış diyeceğim ama bunu arkadaş dediklerim bile yapmıştır çok kafana takma. :D

Merhaba. Bugün CS:GO girdim. Uzun maç Dust 2 haritası oynuyorum hep. Karşı takım 4 Türk geldi. Bizim takımda arkadaşlarım başka oyun oynadığı için tek başımaydım. Oyun başladı biz bayağı önde gidiyorduk. Maç 14-2 olduğunda benim 39 killim vardı. Adama yanlışlıkla sol tık bıçak attım oylama başlattılar beni attılar. İnfo veriyorum sus diye bağırıyorlar. Puan gelmiyor mu acaba?

Ben bu yüzden oyunu bıraktım. Şaka yapmıyorum. Ruslar beni oyundan attığı için oyunu bıraktım. 3K saatim var.

Ben bu yüzden oyunu bıraktım. Şaka yapmıyorum. Ruslar beni oyundan attığı için oyunu bıraktım. 3K saatim var.
3 bin saat cs oynayıp bırakma sebebinin bu olması biraz komik geldi. Son damla falan oldu sanırım yoksa daha bir çok sebep var bu listeye bile girmez.

Maçı kazanırlarsa kazandın, kaybederlerse kaybettin olarak etkiliyor seni yani ister ilk round atil ister son round sonucu değiştirmiyor atılman.

Yapıcak birşey yok. Bende Awp vermediğim için attılar beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı