Rust açarken 1FPS oluyor

gokalpv2

Hectopat
Yer
city 17
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050, i5 9300h, 8x2 16gb ram, 480gb ssd
Meslek
lise öğrencisi
RAM
8gb 2666mhz
SSD veya HDD modeli
kingston 480gb sata
Ekran kartı
gtx 1050 mobil 3gb
Anakart
i5 9300h
İşlemci
i5 9300h
Arkadaşlar indirimlerde Rust aldım oynamak için fakat böyle bir sorun ile karşılaştım hangi sunucuya girersem gireyim 15-20dk bekletiyor beni ve bekleme ekranında kullanımlar düşüyor 0-1 FPS oluyor, üstüne bir de oyun yanıt vermiyor çoğu zaman neden olabilir bu? Ekran görüntüsü ekte.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1624).png
    Ekran Görüntüsü (1624).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 28
O cihaz kaldırmaz ki ekran kartı iyi degil işlemci günümüze yetmez RAM'ın MHz'si düşük tek düşündügüm bunlar.

O cihaz kaldırmaz ki ekran kartı iyi degil işlemci günümüze yetmez RAM'ın MHz'si düşük tek düşündügüm bunlar.

Oyuna girdiğimde 50-60 FPS alıyorum onda sorun yok sadece oyuna girerken kasmalar donmalar oluyor ve çok uzun sürüyor.

RAM yetmiyor olabilir mi? 8 GB Rust için biraz az.

RAM yetmiyor büyük ihtimalle 8 GB artık günümüz için düşük kaldı, ilk fırsatta bir 8 GB daha alacağım zaten şu anlık idare etsin beni yeter.

Oyuna girdiğimde 50-60 FPS alıyorum onda sorun yok sadece oyuna girerken kasmalar donmalar oluyor ve çok uzun sürüyor.

RAM yetmiyor büyük ihtimalle 8 GB artık günümüz için düşük kaldı, ilk fırsatta bir 8 GB daha alacağım zaten şu anlık idare etsin beni yeter.

RAM aldıktan sonra gene aynıysa dedigimi tekrar düşün ayrıca RAM alırken dikkatli ol araştırarak al kafana göre takamazsın.

RAM aldıktan sonra gene aynıysa dedigimi tekrar düşün ayrıca RAM alırken dikkatli ol araştırarak al kafana göre takamazsın.

Bilgisayarda Kingston'un 8 GB RAM'i var kontrol ettim onun aynısından alacağım 2666MHz.

Hocam 940MX ile 17FPS falan oynuyorum. 1050 Ti ile oynayan arkadaşım var. Rahat kaldırır.

Geri
Yukarı