Çözüldü Rust fareyi çevirince FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

muhsindeniss

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RX 580 (8GB Sapphire.)
Anakart
ASUS BM450-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600XT
Rust fareyi çevirince FPS düşüyor.

Normalde 80-90 arası FPS alyorum fareye değince 15 FPS'ye kadar düşüyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Arkadaşın bahsettiği denenebilir. Onun dışında başka bir oyunda da yaşamakta mısınız sorunu?

Rust oyununu bilmiyorum kusura bakmayın, pocket loss gibi bir durum olabilir mi internetinizden kaynaklı olarak?

Sorun faredenmiş. Başkasını takınca düzeldi ama neden olabilir? Driver kuruluydu, sildim, yine aynı.
Ekran kartı kullanımının düşük olduğunun kanaatindeyim ekran kartını zorlayacak birkaç ayar yükseltin benzer bir sorunu GTAV'te yaşıyordum msaa yı yükselttim bu da doğal olarak ekran kartı kullanımını arttırdı ve sorunum halloldu.

Merhaba konu çözüldü olarak işaretlenmiş, eğer kendiniz çözdüyseniz ve rapor ettiyseniz çözümü yazmanız gerekir.

Çözülmedi aga G HUB kuruluydu ondan sandım sonra geri sildim.

Ekran kartı kullanımının düşük olduğunun kanaatindeyim ekran kartını zorlayacak birkaç ayar yükseltin benzer bir sorunu GTAV'te yaşıyordum MSAA'yı yükselttim bu da doğal olarak ekran kartı kullanımını arttırdı ve sorunum halloldu.

Kanka olmuyor fulledim her şeyi yine aynı.

Ekran kartı kullanımının düşük olduğunun kanaatindeyim ekran kartını zorlayacak birkaç ayar yükseltin benzer bir sorunu GTAV'te yaşıyordum MSAA'yı yükselttim bu da doğal olarak ekran kartı kullanımını arttırdı ve sorunum halloldu.

Arkadaşın bahsettiği denenebilir. Onun dışında başka bir oyunda da yaşamakta mısınız sorunu?

Rust oyununu bilmiyorum kusura bakmayın, pocket loss gibi bir durum olabilir mi internetinizden kaynaklı olarak?

Sorun faredenmiş. Başkasını takınca düzeldi ama neden olabilir? Driver kuruluydu, sildim, yine aynı.

Çözüm

Geri
Yukarı