Rust Hala alınır mı?

Oyuna gir > geliş > base kur > çık > döngü tekrarı.

Oyuna gir > yol lootuna çık > öl > tekrar dene.
Sonrası şanslıysan base yaparsın. Değilsen sv değişirsin. Ha bir şekil base yaptın. Wb için yol lootuna çıkıyorsun. Roof camp yiyip ölüyorsun. Sonsuz döngü. O yüzden arkadaşlar ile oynanmalı. En azından döngüden kurtulma şansını 0.05'ten %5 yapıyor.

Sonrası şanslıysan base yaparsın. Değilsen sv değişirsin. Ha bir şekil base yaptın. Wb için yol lootuna çıkıyorsun. Roof camp yiyip ölüyorsun. Sonsuz döngü. O yüzden arkadaşlar ile oynanmalı. En azından döngüden kurtulma şansını 0.05'ten %5 yapıyor.
Almaktan vazgeçeceğim sanırım :Ddd

Ben oynamadığım için basit mantığını söyledim. Sizinki biraz daha detaylı olmuş. En son sürekli girip girip tekrar başlayan arkadaşıma hakaret ediyordum. Pişman değilim.

Ben bir ara heveslenip almıştım ama hiç girmedim.
Hem oyunu öğrenmek zor hem çok vakit gerekiyor, sürekli girmek gerekiyor.
Oyuna birkaç saat girmeyip girdikten sonra baseinin içinden geçildiğini görebilirsin. Tüm emek boşa gidiyor neredeyse.

Almaktan vazgeçeceğim sanırım :Ddd

Hocam dediğim gibi arkadaşın varsa güzel oyun. (yine de kanser oluyorsun). Oyunda 800'den fazla saatim var. Sınav senem diye bıraktım. 800 saatin 500ü loot kasıp ölmektir 🤣 . Ne kadar delirtse de o kadar da zevkli. İyi oynamaya başlayınca aşırı zevkli. Hele gelişip o roof camperları raidlemek 🤤

Yeni konular

Geri
Yukarı