Rust vs GoW

furkanevn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
G.Skill 16 GB 3200MHz RAM Dual channel
SSD veya HDD modeli
500GB Kioxia Exceria NVMe M.2 ve Adata SU630 240GB
Ekran kartı
GTX 1650S
Anakart
B450M-A Pro Max
İşlemci
Ryzen 3 3100
Steam yaz indirimlerinde Rust ve God of War 200TL'ye düştü. Benim bütçem de o civarda. Sizce hangi oyunu alayım? Kriterlerimi sayacak olursak çok hikayeli oyun oynamam. Online oyunları daha çok oynarım, Rust'ı zamanında oynamıştım bir zamandan sonra sıkmıştı God of War'ı hiç oynamadım. Hikayesine ait bir gram spoiler yemedim. Bir de sistemim GoW'a yeter mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Sisteminiz GoW'a yeter.
  2. Hikayeli oyunları sevmiyorsanız GoW'u beğeneceğinizi sanmam hocam :D Zira GoW'un öne çıktığı nokta zaten aksiyon ve hikaye. Ancak oyunun içinde bulmaca da bulunduğu için sizi bir süre sonra sıkabilir.

GoW hakkında hiç spoiler yemediysen bence gow al ve sistemin kaldırır fakat belki sıkabilir çünkü bir yerden sonra tekrar düşüyor ve tek amacın şu oluyor: Yaratık kes çocukla konuş tekne sür bulmaca çöz, yaratık kes çocukla konuş tekne sür bulmaca çöz. Oyunun tek olayı bu.
Rustta bir yerden sonra sıkabilir gibi arkadaşın yoksa.
Bilemedim bence gow al.

Steam yaz indirimlerinde Rust ve God of War 200TL'ye düştü. Benim bütçem de o civarda. Sizce hangi oyunu alayım? Kriterlerimi sayacak olursak çok hikayeli oyun oynamam. Online oyunları daha çok oynarım, Rust'ı zamanında oynamıştım bir zamandan sonra sıkmıştı God of War'ı hiç oynamadım. Hikayesine ait bir gram spoiler yemedim. Bir de sistemim GoW'a yeter mi bilmiyorum.

Kanka Rust'ı da oynayabilirsin bende var o yüzden yazıyorum ama takımın yoksa (en az 3-4 kişi lazım) kalabalık sunucularda çok zor oynarsın gelişmeye başlarsın RAID yersiniz az kişilik sunuculara geçerseniz çok sarmayabilir ama Rust Online bir oyun sende benim gibi Online oyunları seviyosun bence Rust al geç indirimden sonra 1K civarı olması bekleniyor haberin olsun.

Kanka Rust'ı da oynayabilirsin bende var o yüzden yazıyorum ama takımın yoksa (en az 3-4 kişi lazım) kalabalık sunucularda çok zor oynarsın gelişmeye başlarsın RAID yersiniz az kişilik sunuculara geçerseniz çok sarmayabilir ama Rust Online bir oyun sende benim gibi Online oyunları seviyosun bence Rust al geç indirimden sonra 1K civarı olması bekleniyor haberin olsun.
Sence gow zamlanır mı ilerde de alabilirim bir de hiç arkadaşım yok nasıl arkadaş edinebilirim tavsiyen varsa mutlu olurum

Geri
Yukarı